За тютюнопаління і розпиття алкоголю у громадських місцях у Пологах штрафують

3
1098

Як повідомляють у Пологівському відділі поліції, пріоритетом роботи поліцейських залишається підтримання громадської безпеки, порядку, покращення результатів роботи по всіх напрямках оперативно-службової діяльності та взаємодії з громадськістю.

Правоохоронці за минулий тиждень склали 5 адміністративних протоколів, з них 2 за ст.178 КУпАП (Розпивання пива, алкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді), 2 – за ст.175 КУпАП (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях).

3 КОМЕНТАРІ

  1. Я вас умаляю – правоохаронці, протаколи, за тиждень …аж пять! На Кагаліні за один вечер можна пятнадцать скласти – в каждом многоквартірном дворі, особено в старих домах, мєстні бухарі на скамєйках в откриту бенкетують із дня у день, і нє участкового, нє міліцейского наряда ніколи нема, тільки несовєршенолєтні і малолєтні вокруг них культурний досуг справляють в общєствіних містах… А ви гаварітє!

  2. правохооронци пускай на себя протоколы составляют за курение за незнание державной мови

    • Вони ще й …бухають! Деколи, як то: при присвоєнні звання, посади, На День міліції, День поліції… Не вірите – у ресторації “Корона” скляні вхідні двері вже міняні! 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

17 − 14 =