Вибори: хто лідирує на 82 окрузі, в області та по Україні?

3
2424

В окружних комісіях триває обробка протоколів з виборів. Станом на 10.30 по Україні вже опрацьовано 48,16% протоколів.

За даними ЦВК, найбільше голосів отримала партія “Слуга народу” – 42,42%, на другому місці “Опозиційна платформа – За життя” – 12,84%, трійку лідерів замикає “Європейська солідарність”  – 8,67%, а за ними йдуть ВО “Батьківщина” – 8,04%, партія “Голос” – 6,40%. Інші партії, за попередніми даними, не подолали 5-відсотковий бар’єр.

Цікаво, що “зелені” перемагають у більшості областей. Лише в Луганській і Донецький областях лідирує “Опозиційна платформа – За життя”, а у Львівській – “Голос”.

В Запорізькій області також лідирує “Слуга народу”. За цю партію найбільше проголосували в нашому 82 окрузі (53,86%) та в 75 окрузі (Дніпровський і Заводський райони Запоріжжя, 53,74%).

Серед мажоритарників по 82 округу лідирує Марина Нікітіна, кандидатка від партії “Слуга народу”, – 41,18%. На другому місці кандидат від “Опозиційної платформи – За життя” Володимир Люцканов – 19,67%, з невеликим відривом від нього Вадим Кривохатько – 19,22%.

По одномандатному округу вже опрацьовано 58,75% протоколів.

 

 

3 КОМЕНТАРІ

  1. Главне шо секретаря горсовєта назначили вовримя, все інше діло третє! Хотя кажеться зільона власть восени покаже старим нововибраним сюрприз – зачем їм не “свої люди” на містах?! )))

  2. По факту мы имеем шанс на очень большие и быстрые перемены. Но не факт, что к лучшему…https://site.ua/kirill.sazonov/21484-itogi-vyborov-nu-zdravstvuy-kpss/ вангую…все будет так как должно быть…а время покажет…потому что нет правильного выбора…есть выбор и его последствия…

    • Похороны еврея. Равин: скажите кто нибудь добрые слова о покойном… Все молчат. Один говорит: его брат был еще хуже! 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут