Важливі ініціативи Володимира Люцканова – підтримка дітей та молоді, розвиток спорту, допомога ветеранам

0
1162

Чотири роки тому Володимир Люцканов почав втілювати на Пологівщині важливі соціальні проекти, спрямовані на розвиток культури краю, освітніх закладів та спорту. І сьогодні естафета добрих справ триває, адже він переконаний, що громадам та їхнім закладам необхідно допомагати вирішувати нагальні питання.

«Розвиток краю – зміни для кожного!» – це не просто гарні слова, а життєвий принцип людини, готової брати на себе відповідальність, відстоювати інтереси округу, в якому працює, і захищати права, свободу та гідні умови життя народу.

Керуючись цим принципом, Володимир Петрович завжди цікавиться у людей, чим він може їм допомогти. Чує, розуміє потреби і робить все, щоб пологівці, а також мешканці інших районів, які входять в межі 82 округу, відчули турботу, побачили реальні зміни і зрозуміли, що поруч є надійне плече небайдужої людини, яка, дійсно, переймається розвитком краю не на словах, а конкретними справами.

Так, завдяки ініціативі Володимира Люцканова та фінансовій підтримці компанії «John Greaves» пологівські спортсмени займатимуться спортом у комфортніших умовах. Днями у спортклубі «Олімп», що знаходиться у приміщенні ДЮСШ, з’явився кондиціонер.

– Нарешті! Наша мрія здійснилася. Тепер буде легше займатися улюбленим заняттям – не страждатимемо від літньої задухи, – раділи юні спортсмени такій обновці і передавали подяку за турботу Володимиру Петровичу.

Він і сам любить спорт, активно ним займається, тому прагне створити комфортні умови для пологівських спортсменів. СК «Олімп» серед своїх вихованців має багато чемпіонів, попереду у них ще більше перемог.

З проханням про придбання телевізора для першокласників до Володимира Люцканова звернулися директор гімназії «Основа» Олександр Гугля та батьки учнів. А він, у свою чергу, посприяв тому, щоб це питання допомогло вирішити підприємство «John Greaves».

Сказано – зроблено. Сьогодні новенький телевізор вже чекає першокласників, які прийдуть на навчання у гімназію «Основа». За умовами Нової української школи учні мають переглядати багато пізнавальної інформації, повчальних мультфільмів. Тож телевізор – незамінний помічник у процесі навчання. НУШ запровадили по Україні, але ще далеко не всі навчальні заклади мають відповідні умови й технічне оснащення для цього. Пологівські освітяни вдячні Володимиру Люцканову за те, що він небайдуже ставиться до потреб сучасної школи і допомагає підростаючому поколінню розвиватися.

Будинок дитячої та юнацької творчості отримав новенький портативний мультимедійний проектор та екран до нього. Там навчається багато дітей. Для проведення занять у гуртках і загальних свят раніше доводилося постійно просити проектор у інших закладів освіти. Тепер працівники БДЮТ мають своє інтерактивне обладнання. Задоволені усі: і керівництво закладу, і батьки, і діти.

До речі, мультимедійний проектор отримала ще й Пологівська СРШ №2.

Сільські території теж не залишилися без уваги. Магедівці за ініціативи Володимира Люцканова отримали мікрохвильову піч, Басанська сільська рада і Вербівська школа поповнилися мотокосами, які в господарстві, ой, як знадобляться.

Компанія «John Greaves» підтримала ще кілька ініціатив Володимира Люцканова фінансово. Зокрема, рада ветеранів, Пологівське управління Пенсійного фонду та Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування поповнилися новенькими багатофункціональними принтерами. Оновлення комп’ютерної та оргтехніки для закладів соціального спрямування – важливе питання. Без неї в наш час дуже важко працювати. Це технічні «солдати», які мають бути завжди в строю.

Марафон добрих справ триває. В зоні особливої уваги залишаються потреби молоді, підтримка і створення комфортних умов для робітників різних підприємств та установ, а також допомога ветеранам і пенсіонерам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут