У Воскресенці живе ручний лелека Жорік! ФОТО+ВІДЕО

0
1826

В селі Воскресенка Пологівського району живе майже ручний лелека. Весною маленький птах випав із гнізда. Небайдужі господарі прихистили й виходили його. Тепер красунчик живе на сільському подвір’ї й ні в чому собі не відмовляє. Господарі за своїм новим домашнім улюбленцем слідкують ретельно. У його раціоні лишень м’ясо і риба. Через хороший  апетит лелеку прозвали Жорік. Він уже встиг стати не лише улюбленцем родини, а і всього села.

Лелека вже третій місяць живе у родині Кувіка. Прижився на подвір’ї господарів Олександри і Володимира. Два великих гнізда для лелек господар разом із сином Максимом облаштували власноруч поблизу хати два роки тому. Відтоді родини лелек живуть тут.

Господиня розповідає, що з Жоріком клопотів не багато. На ніч ховають лелеку в сарай, щоб собаки не чіпали, вдень він вільно розгулює на подвір’ї. З появою Жоріка, тепер до родини Кувіка в гості часто заходять односельці, провідати й познайомитися з птахом.

Лелека став справжньою частинкою сім’ї. Господарі зізнаються, що звикли до нього, та якщо птах надумає полетіти у теплі краї, заважати не будуть.  Навряд, лелека відлетит вже цього року. Жорік ще замалий і літали поки не навчився.

Найкраще для домашнього лелеки стане, якщо він знайде собі пару і вже наступного року вирушить у політ.

Спостерігати у себе на подвір’ї  небайдужа родина любить не лише за майже ручним Жоріком, а й за іншими лелеками. Вони щовечора так красиво злітаються у свої будиночки.

У гості до Жоріка разом із пологовістянами завітала і знімальна група телеканалу  “ТВ-5”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут