Пологівські вісті Місто Турнір з футболу, або як пологівці день металурга відзначали

Турнір з футболу, або як пологівці день металурга відзначали

1
892

У суботу, 20 липня, на стадіоні «Мінерал» відбувся футбольний турнір, присвячений Дню працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

Учасників змагань, ветеранів гірничодобувної компанії «Мінерал», тепло привітали заступник міського голови Сергій Анатолійович Колісник та генеральний директор гірничодобувної компанії «Мінерал» Василь Валерійович Тимошенко.

Представники команд, вболівальники та ветерани здійснили покладання квітів на могили Хачхарджі Г.Г. (колишнього директора гірничодобувної компанії «Мінерал») та працівників компанії.

На футбольному полі відбулися дві гри. Першими грали команди юнаків ДЮСШ м. Пологи 2003-2004 років народження. Перемогу з рахунком 4:1 одержали старші футболісти.

Потім відбулася гра команд ветеранів міста Пологи та гостей, наших сусідів з Оріхова та Більмака. Цікава гра давніх друзів закінчилась з рахунком 3:2 на користь господарів.

Всі присутні отримали велике задоволення від спортивного заходу та цікаво провели своє дозвілля.

За інформацією сайту Пологівської міської ради.

1 коментар

  1. Молодцы футболисты!!! И руководство минерала молодцы, что не забывают память о бывшем директоре. Вот бы ещё благородное дело бы церковь достроить, в память о директоре, было бы здорово!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × three =