Сесія міськради: які рішення депутати ухвалили наостанок? (+ФОТО)

0
1604

Сьогодні у Пологівській міській раді відбулася сесія, для цього складу ради вона була останньою. На наступну сесію до сесійної зали вже прийде інший склад депутатів, хоча дехто з нинішніх обранців продовжить працювати й далі, адже за результатами виборів пройшов до ради.

Кого обрали у депутати в ОТГ – ми повідомляли раніше.

На останню сесію зібралися майже всі і, як годиться, відпрацювали, розглянули питання порядку денного й ухвалили позитивні рішення. Зокрема, “Житло-Сервісу” виділили 20 тис. грн на придбання електроінструменту, надали фінансову підтримку “Міськводоканалу” і збільшили його статутний капітал (на придбання насосів – 42 тис. 900 грн, твердопаливного котла – 86 тис. 600 грн і силової секції перетворювача частоти – 37 тис. 650 грн), внесли зміни до програм фінансового забезпечення міських садочків. У дитячому садку “Лисичка” відремонтують частину огорожі (128 тис. грн), але не придбають тіньовий навіс, на який раніше виділяли кошти.

Доповнили програму ремонту пішохідних доріжок, а саме додали до неї ремонт тротуару і ливневої каналізації біля будинку 25 по вул.Державній (41 тис. 907 грн). Загалом цього року на ремонт тротуарів у Пологах виділено 529 тис. 108 грн. Капітально мають відремонтувати пішохідну доріжку по вул.Магістральній (від пров.Сєдова до буд. №49).

Також депутати додали до програми поточного ремонту житлового фонду деякі заходи. Так, цього року мають відремонтувати входи до під’їздів багатоповерхових будинків за адресами: вул. І.Чеберка, 36, вул.Шкільна, 54, вул.Магістральна, 508. На це виділили 93 тис. 524 грн.

Розглянули й ухвалили депутати земельні питання та інші.

Наприкінці сесії міський голова Юрій Коноваленко подякував усім за злагоджену роботу, за те, що  депутати згуртовано працювали, вирішуючи нагальні проблеми міста, не зважаючи на те, хто з якої партії і які політичні вподобання має.

Наступний склад ради вже працюватиме не тільки для Поліг, а для Пологівської ОТГ.

Наталія Осипенко.    

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут