За останні пів року 905 безробітних, що знаходились на обліку в Пологівському центрі зайнятості знайшли роботу. Все завдяки впровадженню новацій та індивідуальним консультаціям спеціалістами центру.

Сьогодні служба зайнятості впевнено впроваджує новації та активно бореться з безробіттям населення.

Завдяки запровадженню посад «кар’єрних радників» з’явилася можливість більше часу приділяти кожному безробітному. Через анкетування спеціалісти визначають потенціал та мотивацію до працевлаштування кожного. Потім обов’язково розробляється індивідуальний план пошуку роботи відповідно до профілю людини. Виконуючи заплановані заходи безробітні більш активно шукають роботу.

Таким чином, протягом січня-червня 2019 року:

 • 1800 безробітних, які перебували на обліку в Пологівському центрі зайнятості, отримали комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення. Це на 1,6 % менше минулорічного показника.
 • 905 осіб знайшли роботу.
 • 286 осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного.
 • 435 безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 липня на обліку в Пологівській районній філії перебуває 742 безробітних.

За інформацією Пологівської районної філії
Запорізького обласного центру зайнятості.

2 КОМЕНТАРІ

 1. Не так давно в ПВ писали, що зарплати залізничників зростають на 10% і , чи втримає це їх на робочих місцях…
  Цікава статистика. За ці поточних півроку в Пологах та районі навряд чи відкрилися нові підприємства.Принаймі в місцевій , пологівській пресі про таке не пам’ятається, щоб була інформація.Інформація про те , що потрібні працівники на ОЕЗ ,” Мінерал”-була в оголошеннях.Але ці оголошення не пов’язані зі збільшенням штатів на цих підприємствах. Вакансії на робочі місця на цих підприємствах , і не тільки на цих, з’явилися внаслідок звільнення попередніх працівників , яких не влаштовувала заробітня плата , на яку неможливо вижити з цьогоднішними цінами на промислові та продуктові товари та непомірними цінами на оплату комунальних послуг. Виникає питання -де поділися ці бувші працівники цих підприємств? Проста відповідь-покинули сім’ї та поїхали шукати більшого заробітку в Крим, а за ним і в Росію, Польшу та де інде, де більше платять.
  А ті , що сьогодні зайняли для себе нові робочі місця-і тому раді , до певного часу.
  Отже , навряд чи оті 10%підвищення втримають нових робітників на залізниці, адже не всі вони влаштувались помічниками чи машиністами з зар.платою в 10 чи 15 тисяч гривень , відповідно.

  • Що ви таке ото пишите? Га?! Ви ж порушуєте цілісну і гармонійну картину зростання та ефективності виробництва, сільського господарства, соціальної інфраструктури, і т.д., а значить – заможності, та добробуту пологівців, і як наслідок фантастичного процвітання Пологівського району у всіх можливих та неможливих напрямках та рейтингах! Хіба 1 місце дали б району за І квартал 2019 року якби було так, як ви ото вимальвуєте чорним кольром у своєму коментарі нашу дійсність? Схаменіться, Володимир! https://polvisti.com/2019/07/reytynh-polohivs-koho-rayonu-za-i-kvartal-2019/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут