Пологівський голова Юрій Коноваленко переймав досвід інших голів ОТГ на нараді «Перші кроки новостворених об’єднаних територіальних громад» у Запоріжжі.  До заходу долучились керівники структурних підрозділів та голови об’єднаних територіальних громад.

Наразі в регіоні утворено 55 ОТГ, які взяли на себе відповідальність за розвиток своїх територій. Зараз в області триває активний процес об’єднання громад та приєднання сільських та селищних рад до вже існуючих ОТГ та міст обласного значення.

За словами Зінаїди Бойко,  керівниці апарату облдержадміністрації, 30 червня відбулися перші вибори депутатів та голів у 66-ти об’єднаних територіальних громадах України, у тому числі – в чотирьох ОТГ Запорізької області.

В громадах області обрано 98 депутатів місцевих рад, з них 24 – до Пологівської міської ради, 26 – до Більмацької селищної ради, 26 – до Розівської селищної ради та 22 – до Новоолександрівської сільської ради.

“Вітаю новообраних голів об’єднаних територіальних громад. Ви маєте пам’ятати про відповідальність перед жителями за стабільність, активний розвиток та становлення спроможності громад. Сподіваюся, що ці об’єднані територіальні громади з початку наступного року перейдуть на прямі міжбюджетні відносини. Обласна державна адміністрація завжди відкрита для спілкування та готова надавати методичну допомогу новоствореним об’єднаним територіальним громадами. Тож сподіваюсь на довгу та плідну співпрацю. Ми з вами розглянемо актуальні питання, пов’язані з першими кроками новостворених об’єднаних громад, які мають бути зроблені найближчим часом, та питання, що стосуються економіки, фінансів, освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Об’єднані територіальні громади, що існують уже не перший рік, також готові ділитися з вами своїм досвідом та відповісти на запитання, які можуть виникнути під час становлення ваших громад”, – підкреслила Зінаїда Бойко.

Учасники наради  також обговорили питання координації взаємовідносин між громадами та обласною владою, проблемні питання земельних відносин, кооперації бізнесу та громад.

Читайте нас також у ФейсбуціВайберіТелеграмі та Інстаграмі.

За інформацією сайту Запорізької ОДА.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут