Пісочниця … для собак (ФОТОФАКТ)

1
564

У Пологах проблема з безпритульними тваринами, як кажуть, з бородою. Собак по місту багато. Немало їх і в місцях, де граються діти. Ось ці знімки нам надіслали жителі будинку по вул.Східній, 21.

Діти, які там мешкають, бояться вийти на вулицю і погратися в пісочниці, адже це місце облюбували собаки. Кілька років тому там собака вкусила дитину. Дорослі теж бояться цих тварин і б’ють на сполох.

 

1 коментар

  1. Так, безпритульні собаки у нас є, але їх небагато. В грудні разом з організацією “Зооконтроль” важко було відловити 52 собаки. І зараз, коли я хожу містом, відмічаю кожну собаку, бо, як обіцяв мер, скоро знову повинні приїхати для стерилізації тварин, і я їх багато не бачу. А собаки на фото не агресивні, їх просто потрібно прогнати. Риженька собачка з’явилася десь як місяця 2, до людей близько не підходить. Чорно-білий пес кастрований і вакцинований, теж близько не підходить. Поки собак будуть викидати ваші друзі, рідні, знайомі і не нести за це жодної відповідальності, безпритульні собаки в місті будуть. Також у нас по мікрорайону бігають собаки з одного підприємства, яких не дозволили стерилізувати, говорячі: “Хто нам буде народжувати цуценят для охорони”. Скоро ці цуценята теж зявляться в пошуках їжі, і хто винен?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут