25 липня відбулася перша сесія міської ради у новому складі після виборів в Пологівській ОТГ. Засідання тривало понад три години, за цей час розглянули 20 питань. Почали працювати народні обранці з суперечками, але рішення все-таки ухвалили всі.

Відкрила сесію голова Пологівської міської виборчої комісії Олена Хмарська. Вона оголосила результати виборів, привітала нових обранців та вручила їм посвідчення депутатів міської ради сьомого скликання. Переобраний міський голова Юрій Коноваленко присягнув вірно служити громаді та народові України. На цьому урочиста частина закінчилася, і народні обранці одразу взялися до роботи.

Перш за все, обрали секретаря ради за процедурою таємного голосування. Міський голова на цю посаду подав Валентину Шашко. Її кандидатуру підтримали 16 депутатів, 9 – не підтримали. В результаті Валентину Миколаївну обрано секретарем ради, раніше вона працювала на цій посаді, тож свої обов’язки добре знає.

Інших кадрових змін не відбулося. Першим заступником міського голови знову затвердили Юрія Вєтрова, заступників з питань діяльності виконавчих органів – Сергія Макаренка та Сергія Колісника, секретарем виконкому міськради – Оксану Ковалевську. Питання про здійснення фінансових розрахунків у зв’язку з переобранням посадових осіб стало спірним. По факту їх звільнили і прийняли на ті ж посади. За законом, при звільненні з ними мають повністю розрахуватися, в тому числі і за невикористані відпустки. Депутат Олександр Шевченко виступив за те, щоб відкласти розгляд цього питання і допрацювати проект рішення. Його пропозицію не підтримали.

Депутати утворили постійні комісії міської ради, старостинські округи, затвердили положення про старосту і поклали обов’язки старост на сільських голів Інженерненської, Басанської та Семенівської сільських рад, які увійшли до Пологівської ОТГ. Тож виконуючими обов’язки старост стали Наталія Кошель, Наталія Рябчук і Олександр Петрушов. Ухвалили рішення про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до міської ради та інші рішення для початку роботи в умовах новоствореної ОТГ.

Також утворили виконавчий комітет і затвердили його персональний склад. Це питання довго обговорювали. Депутати від ВО «Батьківщина» пропонували включити до складу виконкому деякі кандидатури, але їхні пропозиції також не підтримали.

Наприкінці сесії депутат Анатолій Діхтяр порушив болюче питання про стан сільських доріг. Люди в Басані, Тарасівці та інших селах доведені до відчаю. Дороги і мости терміново потрібно ремонтувати. Депутати домовилися, що підготують звернення до відповідних служб.

Попереду у нового складу ради багато роботи над вирішенням проблемних питань. Сподіваємося, вони знаходитимуть спільну мову і спрямовуватимуть свої сили не на суперечки, а на прийняття важливих рішень, від яких залежатиме добробут громади. Саме цього від них чекають виборці.

Наталія Осипенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen + nineteen =