Ой, на Івана, ой, на Купала вся Воскресенка гуляла (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
2360

У ніч з 6  на 7 липня воскресенці  традиційно  відзначили старовинне свято Івана Купала. Як завжди, святкування було пишне, веселе й цікаве. Захід відбувся за ініціативи Воскресенської сільської ради ОТГ та за підтримки Володимира Люцканова.

З цим святом пов’язані безліч звичаїв, традицій і вірувань. За традицією, у цей день молодь водить хороводи, стрибає через багаття, дівчата плетуть вінки і ворожать на судженого. Це свято єднання з природою. Головні його персонажі – Купало та Марена. Вони уособлюють чоловіче і жіноче божество.

Сотні місцевих жителів та гостей зібралося на святі, яке розпочалося обрядовою концертною  програмою. Зіркові гості (театр пародій м.Дніпра) запалили сучасною музикою. Вогняне шоу  додало іскру святу.

Для малечі працювали атракціони, продавали солодку вату та сувеніри. Дорослі скуштували смачну польову кашу та  глінтвейн. Працювала фотозона. Звісно, не обійшлося і без конкурсу на кращий купальський вінок. Переможці були нагороджені призами, а учасники заохочувальними подарунками.

По закінченню свята на всіх чекала дискотека. Воскресенці сподіваються, глядачі отримали багато позитивних емоцій. Вони висловлюють подяку всім організаторам,  учасникам свята та меценатам, які надали матеріальну допомогу для виступу зіркових гостей.

За інформацією Воскресенської ОТГ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут