Костянтин Бриль змусив СБУ дорахувати йому 90 тисяч зарплати для перерахунку пенсії

1
850

Уже колишній голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль через суд домігся, щоб у Службі безпеки України надали уточнені дані про його зарплату для Пенсійного фонду. Рішення Окружного адмінсуду було прийняте в червні 2019 го року.

Згідно з матеріалами справи в травні 2017-го року Костянтин Бриль був звільнений з лав СБУ в чині генерал-майора і став отримувати пенсію за вислугою років. Коли чиновнику налічували пенсію, то в «базу» для її розрахунку включили посадовий оклад 9870 гривень, 1550 гривень окладу за військове звання і 5139 гривень за вислугу років, разом – 16559.
Але, на думку Бриля, коли в травні 2018 го року в СБУ подавали довідку в Пенсійний фонд, не врахували решту надбавок, які він отримував на службі. Так, колишні колеги  не порахували йому доплати за роботу з таємними документами, агентурою, за інформаційно-аналітичне забезпечення, особливо важливі завдання, спецзавдання, загальною сумою на 29131. А також 563% премії (це не помилка, 563%) в розмірі 61221 гривень. Разом в Службі безпеки недорахували тоді ще губернатору трохи більше 90 тисяч гривень зарплати, з якої йому повинні були нараховувати пенсію.

У зв’язку з цим чиновник звернувся до суду, вимагаючи зобов’язати СБУ направити в Пенсійний фонд Києва довідку про його грошове забезпечення, де будуть перераховані всі ці «бонуси», щоб йому перерахували пенсію, а ПФУ – перерахувати йому пенсію. Суд частково визнав вимоги Костянтина Бриля обгрунтованими і зобов’язав Службу безпеки виготовити нову довідку з «додатковими» 90 тисячами гривень зарплати і послати її заново в Пенсійний фонд.

Згідно із законодавством працівники силових структур отримують пенсію не менше 50% від свого грошового забезпечення, відповідно, Костянтин Бриль домігся підвищення своєї «силової» пенсії мінімум на 45 тисяч гривень на місяць.

Портал Акцент

 

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут