Костянтин Бриль змусив СБУ дорахувати йому 90 тисяч зарплати для перерахунку пенсії

0
788

Уже колишній голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль через суд домігся, щоб у Службі безпеки України надали уточнені дані про його зарплату для Пенсійного фонду. Рішення Окружного адмінсуду було прийняте в червні 2019 го року.

Згідно з матеріалами справи в травні 2017-го року Костянтин Бриль був звільнений з лав СБУ в чині генерал-майора і став отримувати пенсію за вислугою років. Коли чиновнику налічували пенсію, то в «базу» для її розрахунку включили посадовий оклад 9870 гривень, 1550 гривень окладу за військове звання і 5139 гривень за вислугу років, разом – 16559.
Але, на думку Бриля, коли в травні 2018 го року в СБУ подавали довідку в Пенсійний фонд, не врахували решту надбавок, які він отримував на службі. Так, колишні колеги  не порахували йому доплати за роботу з таємними документами, агентурою, за інформаційно-аналітичне забезпечення, особливо важливі завдання, спецзавдання, загальною сумою на 29131. А також 563% премії (це не помилка, 563%) в розмірі 61221 гривень. Разом в Службі безпеки недорахували тоді ще губернатору трохи більше 90 тисяч гривень зарплати, з якої йому повинні були нараховувати пенсію.

У зв’язку з цим чиновник звернувся до суду, вимагаючи зобов’язати СБУ направити в Пенсійний фонд Києва довідку про його грошове забезпечення, де будуть перераховані всі ці «бонуси», щоб йому перерахували пенсію, а ПФУ – перерахувати йому пенсію. Суд частково визнав вимоги Костянтина Бриля обгрунтованими і зобов’язав Службу безпеки виготовити нову довідку з «додатковими» 90 тисячами гривень зарплати і послати її заново в Пенсійний фонд.

Згідно із законодавством працівники силових структур отримують пенсію не менше 50% від свого грошового забезпечення, відповідно, Костянтин Бриль домігся підвищення своєї «силової» пенсії мінімум на 45 тисяч гривень на місяць.

Портал Акцент

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут