День бухгалтера в Україні у 2019 році: коли та як святкується

0
496

Як говорить народна мудрість: “Краще забути про свій день народження, ніж про День бухгалтера”. Адже саме від цієї людини залежить доля вашої заробітної плати. 

У цьому році святкування Дня бухгалтера в Україні припадає на 16 липня.

У 2004 році другий президент України Леонід Кучма заснував це свято на честь бухгалтерів, які внесли свій вклад в економічний розвиток країни.

Свято Дня бухгалтера в Україні

Саме в цей день 20 років тому в 1999 році Верховна Рада прийняла Закон “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”.

У 2004 році за указом президента Леоніда Кучми за цим днем закріпили професійне свято бухгалтерів. Натомість, у квітні 2018 року п’ятий президент України Петро Порошенко поширив святкування цього дня і на аудиторів.

Цінність професії бухгалтера

Існує також Міжнародний день бухгалтера, який світ відзначає 10 листопада, тому українські бухгалтери сміливо можуть святкувати своє професійне свято двічі на рік.

Професія бухгалтера насправді дуже відповідальна та високо цінується у світі. Завдання бухгалтера, перш за все, збір і обробка достовірної та максимально повної інформації про діяльність працівників компанії, ведення правильної податкової звітності та фінансового контролю, а також вміння критично приймати рішення, якщо після економічного аналізу виникають проблеми.

За інфоромацією 24tv.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут