Наш постійний читач щойно надіслав фото та відео, де чоловік сидить на краю даху недобудованого корпусу пологівської лікарні. 

За словами очевидців, молодий чоловік, приблизно 30-ти років, погрожує стрибнути з даху. На місце події прибули МНС-ники та поліцейські.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Ця недобудова – це кріпкість “яєць” місцевої влади. Десятиріччями не можуть вирішити проблему. Скоро вибори.. замість дешевих подарунків нехай рощберуть…

  2. У більшості цивілізованих країн той чоловік має на те право – про що заявляє! А як умовлять зоставаться і далі таким який є, а він згодиться та передумає стрибати – нічого йому за те не буде, навіть виклики та приїзди відповідних служб не компенсуватиме! Проте нашій невдалій недокраїні – ганьба за подібні недобудови, що так і не стали об’єктами соціального призначення, як планувалося в “імперії зла”, на фоні реформованого міжрайонного госпітального центру з майданчиками на дахах для приземлення санітарних гвинтокрилів, та герметичних блок-парковок для авто пежо-рено-брат фіат що головлікарю Ганні Дуб “подарував нє глядя на витрати” єкс-представник Порошенка на Запоріжжі Костянтин Бриль! )))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут