Ви про це не знали: на характер людини впливає час її народження

0
456

Характер людини залежить не тільки від дати народження, а й від часу, години її появи на світ.

Багато експертів впевнені, що час народження закладає у дитині ключові риси характеру.

Малюки, народжені з півночі до другої години ночі, стануть володарями вкрай цікавої натури і все життя будуть тяжіти до отримання нових знань.

Діти, що з’явилися з другої ночі до четвертої години ранку, виявляться дуже заповзятливими. Вони ніколи не впустять свою вигоду і виявляться вельми працелюбними.

Люди, народжені з чотирьох до шести ранку, відзначаються завзятістю і цілеспрямованістю. Вони твердо знають чого хочуть і готові домагатися цього всупереч усьому.

Дітки, що з’явилися на світ з шести до восьми ранку, за натурою – романтики. З підвищеною сентиментальністю і люблять витати в хмарах.

Малюки, народжені з восьмої до десятої ранку, вкрай привабливі. Вони вміють чарувати своїх співрозмовників і завжди стають центром уваги.

Люди, що з’явилися на світ з десятої ранку і до полудня, справжні кар’єристи. Для них не складає труднощів відшукати свій шлях. Найчастіше вони стають успішними бізнесменами.

Діти, що побачили світ з полудня і до другої дня, справжні авантюристи. Вони люблять ризикнути, не бояться нового і незвіданого.

Малюки, народжені з двох до чотирьох дня, завжди домагаються свого, але їхній шлях, як правило, досить складний і тернистий.

Дітки, що з’явилися на світ з четвертої дня до шостої вечора, прагнуть йти по життю з оптимізмом. Вони мають добре серце і не звикли сумувати.

Люди, народжені з шести і до восьмої вечора, дуже самодостатні. Вони володіють підвищеним почуттям відповідальності і завзятістю. Вони не звикли відступати перед труднощами – їхній дух не зламати.

Діти, що з’явилися на світ з восьмої і до десятої вечора, є цінителями свободи. Вони не сприймають рамки, люблять славу і володіють артистичним складом характеру.

Малюки, народжені з десятої вечора і до півночі, часто стають філософами або вченими. Вони володіють холодним і гострим розумо, зазвичай на все дивляться з точки зору раціоналізму.

Якщо людина з’явилася на світ на стику двох із зазначених часових відрізків, то її характер балансує між ними.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут