На початку червня вчитель Григорівської школи  Юрій Кальченко разом зі своїми учнями відправились у велоподорож майже за 200 кілометрів! Туристи вирішили відвідати український природний заповідник «Кам’яні могили».

За словами Юрія: «Урочище “Кам’яні Могили” – це гірська країна в мініатюрі. Там можна побачити цілу низку природних скульптур і витворів з каменю. Одна з найдивовижніших – це “Жаба” яка, начебто, збирається стрибнути. Така-собі, створена природою монументальність.
Кам’яні «баби», які ми побачили на території – скіфські, сарматські, половецькі статуї, звезені з поховань, що оточують заповідник.

Також, каплиця преподобного Іллі Муромця та меморіальний хрест, які знаходяться на території заповідника, встановлені на честь трагічних подій глибокої давнини. Відома битва на річці Калка забрала життя сотень русичів, що полягли під натиском монголо-татарської орди. Загалом, ця місцевість бадьорить і заряджає цілющою енергетикою, чарує незрівнянними ароматами та незайманістю степових трав. Дає можливість насолодитися найсмачнішою джерельною водою.

Проїхавши, майже, 200 км ми залишалися надзвичайно бадьорими, зарядженими цілющою енергетикою та нескінченним позитивом».

Окрім того, туристи відвідали яскравий історико-культурний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи». Свято відбулося 8 червня на березі штучного водосховища поблизу села Назарівка в межах охоронної зони українського степового природного заповідника «Кам’яні могили».

За інформацією сторінки у Фейсбук
Юрія Кальченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут