У Пологах зміни: алкоголь під забороною з 23.00 до 7.00

4
1444

Минулої п’ятниці, 21 червня, у Пологівській міській раді відбулася шістдесят третя сесія. Відкрив і провів її міський голова Юрій Коноваленко. Депутати внесли зміни до міських програм та деяких рішень міськради.

Перед початком сесії з депутатами поспілкувалася завідуюча дитячим садком “Віночок” Олена Коваленко. Зокрема, вона повідомила, що з батьків ні керівництво дитячого садка, ні вихователі не збирають кошти на ремонт. Вона запевнила депутатів, що тих коштів, які виділяє міська рада, цілком достатньо. Якщо батьки самі хочуть провести якийсь ремонт у групах чи щось придбати для своїх дітей, то вони беруть ініціативу в свої руки.

2 млн 350 тис. грн на сміттєві баки

Під час минулої сесії депутати дали доручення директору КУП «Житло-Сервіс» підрахувати, скільки коштів потрібно для встановлення невеликих сміттєвих баків біля кожного домоволодіння. Олександр Вікторович проінформував депутатів, що для цього потрібно 2 млн 300 тис. грн.

– На теперішній час «Житло-Сервіс» обслуговує 3578 абонентів приватного сектору. Ми провели моніторинг цін, один пластиковий контейнер для сміття на 120 л вартує 657 грн виробництва України, 975 грн – виробництва Німеччини, – повідомив Олександр Вікторович. Також він зазначив, що це досить велика сума для міського бюджету. Крім того, є побоювання, що металеві баки можуть покрасти, а пластикові – розбити. Чи буде міська рада витрачати кошти на це – вирішувати депутатам. Можливо, на якихось вулицях це і запровадять в рамках пілотного проекту. Час покаже.

Міський голова, в свою чергу, передав керівнику комунального підприємства побажання жителів приватного сектору, щоб ті працівники, які збирають сміття, не ламали і не били їхні відра та контейнери. Люди скаржаться, що комунальники не обережно поводяться з їхнім майном, вони вимушені по кілька разів на рік купувати нові відра.

На зауваження Олександр Луценко відповів:

– Я приймаю це, але є такий нюанс: комунальники мають збирати тверді побутові відходи (папір, пластик, відходи від їжі і т.д., але ніяк не будівельне сміття). За нормою їх 20 кг на людину. Пологівці іноді накидають у свої контейнери та відра стільки відходів, що навіть двоє людей не можуть їх підняти. Темп роботи швидкий, бо хочуть все встигнути зробити вчасно. У роботі зауваження ми врахуємо.

Час продажу алкоголю змінили

Провідний спеціаліст відділу комунального майна та захисту прав споживачів Надія Близнюк проінформувала депутатів про те, що більшість магазинів у Пологах відкриті з 7.00 до 23.00, лише два магазини працюють цілодобово – супермаркет «АТБ» і маркет на АЗС по вул.Магістральній, 530-в.

Регуляторна служба вважає, що попереднє рішення міськради щодо заборони торгівлі алкоголем поширюється на всі суб’єкти господарювання, тому виникла потреба уточнення суб’єктів господарювання. Депутати ухвалили рішення про внесення відповідних змін. Зокрема, у тексті рішення написано:

«1.Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Пологи з 23.00 год. до 07.00 год. наступним суб’єктам господарювання:

– ТОВ «АТБ-маркет» магазин «Продукти-171» за адресою: м. Пологи, вул. Єдності,27/1;

– ПП «Укрпалетсистем» АЗС №42 з магазином за адресою: м.Пологи, вул. Магістральна,530-в».

Це рішення набуде чинності після того, як його офіційно оприлюднять в місцевих засобах масової інформації.

Нагадаємо, раніше алкоголь під забороною був з 22.00 до 8.00. Як приймали попереднє рішення, читайте тут: У Пологах відтепер алкоголь в нічний час під забороною (ВІДЕО)

Також депутати погодили місце розташування тимчасової споруди для розміщення в ній масажного кабінету. Молодий пологівець планує відкрити його неподалік від магазину “Бердянські ковбаси”. Народні обранці ухвалили й земельні питання. У липні вони зберуться на останню сесію у такому складі ради, щоб не відкладати розгляд земельних питань.

Наталія Осипенко.

Фото автора.

4 КОМЕНТАРІ

  1. “Заборонити продаж ,,,,,,,,,,, з 23.00 год. до 07.00 год. наступним суб’єктам господарювання”
    Краще хай купують на “точках”.
    А як коментує наша славна поліція участкових те, що на кожній дільниці є сотні адрес де можна купити спирте у будь який час?

  2. Пить надо -меньше,но чаще…всем спасибо…все свободны…”а теперь задавайте вопросы,чтоб понять в чем игры красота?…ну анекдот таки смешнее…А твой по дому помогает?Ой,мой из такой категории людей,которые приносят наибольшую пользу,когда вообще ничего не делают…как то так…

  3. Анекдот…Здравствуйте,Семен Маркович,как поживаете?Ой,я вас умоляю,в одной стране живем.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут