Разом – ми сила, а з нами – сила рідної землі!

0
2182

Команда політичної партії «Наш край» йде на вибори у Пологівську об’єднану територіальну громаду. Це велика відповідальність, але ми готові її взяти на себе і працювати заради розвитку рідного краю та благополуччя земляків. У нашій команді об’єдналися активні, досвідчені, амбітні, молоді і цілеспрямовані люди.

Команда, яка не підведе

Віктор БАНДУРОВ, лідер РО ПП «Наш край», директор ТОВ «АГРО КОМ 1990»:

– Я з дитинства знаю ціну хлібу, яка нелегка праця селян, адже виріс у хліборобській родині. Від батька Володимира Леонідовича перейняв любов до землі, досвід і знання ведення аграрного бізнесу, повагу до людей. Батько був дуже мудрим. Він вчив мене: «Будь чесним і відкритим. Щоб щось отримати, треба вкласти. З людьми треба по-людськи поводитися. Керівник ти, не керівник, а до людей треба ставитись так, як ти хочеш, щоб до тебе ставились». Це прості речі, якими він сам керувався в житті, тому для нас з братом став взірцем. Сьогодні, як керівник підприємства, дбаю про високий рівень зарплат для працівників, їхній соціальний захист. Надаю посильну допомогу пенсіонерам нашого підприємства та жителям Пологівського району. Допомагаю воїнам, які захищають незалежність нашої держави.

Як лідер районного осередку «Нашого краю» націлюю дружну команду на результат, на плідну взаємодію з людьми. Збавляти темпів команда «Нашого краю» не збирається. Маємо налагодити зручне й постійне транспортне сполучення між населеними пунктами об’єднаної територіальної громади. Люди повинні мати всі можливості для прямого спілкування з керівництвом громади і вирішення власних актуальних проблем. Разом з тим, працюватиму, аби максимально наблизити послуги, які необхідні жителям громади, безпосередньо до населених пунктів, де вони мешкають. Не залишаться без уваги і всебічний розвиток дітей та юнацтва, бо вони – наше майбутнє. Тому освіта, творчість, заняття спортом, реалізація молоддю свого потенціалу завжди будуть серед пріоритетів у роботі органів об’єднаної громади.

Переконаний, що до управління мають прийти нові люди, яким не байдуже наше спільне майбутнє.

Я готовий брати на себе відповідальність, вести за собою команду і працювати на благо Пологівської об’єднаної громади чесно і прозоро.

Валентина ШАШКО, голова РО ПП «Наш край», депутат міськради 5 скликань:

– Людина повинна любити свою малу батьківщину. Це почуття дає кожному впевненість, тепло, розуміння того, що ти не один у цьому світі, що поряд з тобою живуть і працюють сусіди, рідне місто і село, які дбають про тебе і нагадують: ти – мешканець своєї громади, отже відповідальний за неї, як і вона за тебе. Ми об’єдналися, щоб працювати на благо людей, захищати їхні інтереси. Депутатам різних скликань я завжди говорила, що після виборів варто забути, хто з якої партії. У нас буде одна єдина «партія» – Пологівська ОТГ. І сьогодні ми йдемо в громаду, щоб служити спільним інтересам всіх територій, які об’єдналися, та розвивати їх. Ми завжди працювали з людьми і для людей.

В органи місцевого самоврядування мають прийти не популісти, а господарники, які працею і конкретними справами довели свою ефективність. Наша команда саме така. В ній досвідчені управлінці Юрій Вєтров, Олександр Клименко, Тетяна Терен, Лідія Сторчак, Володимир Мащенко, Валентина Романцова, Наталія Кошель, Валентина Киричук, Юрій Ващук, Анна Волковинська, Олексій Глаз’єв, Володимир Травніков, підприємці Світлана Нестерець, Ігор Сніжко, Геннадій Суходоля, Юрій Кох, Валерій Богдан, Сергій Семенов, медики Анна Дуб і Валентина Хмарська, освітяни Сергій Горулько, Ірина Швець, Олена Борисова, журналісти Катерина Шапка і Наталія Осипенко. Усі разом – це команда, яка характеризується високим почуттям обов’язку, відповідальністю.

За справами, а не за словами

«Наш край» працює на результат не від виборів до виборів, а весь час з початку створення і не змінює своїх принципів. За роки існування партії встигли зробити безліч добрих справ, реалізувати десятки соціальних проектів, серед яких «Книга для бійця АТО», «Ровесники району», «Берегині рідного краю» та інші. З радістю підтримуємо та заохочуємо талановиту молодь, проведення культурно-масових, спортивних та екологічних заходів.

Валерій ОРЛОВСЬКИЙ, керівник Центру допомоги учасникам АТО при РДА:

– Віктор Бандуров – помічник війська українського, в числі тих людей, які з перших днів збройного конфлікту на Сході України і донині допомагають хлопцям, які знаходяться на передовій. І робить це не заради слави, похвали, а тому, що не може інакше. Так відчуває серце, так від душі, по-братськи, підтримує наших захисників. Турбується і про забезпечення прав ветеранів АТО. Зокрема, його агрофірма першою в області допомогла оформити та отримати право власності на земельні ділянки 63 учасникам бойових дій.

Ігор МЕЖЕВИЧ, капітан ФК «АГРО КОМ 1990»:

– Віктор Володимирович сам любить спорт і фінансує футбольну команду. Він переконаний, чим більше держава витрачає на спорт, тим менше треба на лікарні. Тому дбає про розвиток спорту в районі. Збудував тенісний корт у с.Пологах, де тенісом займаються як юні, так і дорослі пологівці. За його ініціативи також проводиться тенісний турнір «АГРО КОМ 1990».

Наталія ДМИТРЕНКО, голова Костянтинівської сільської ради:

– Лідер команди «краян» – глибоко віруюча людина, відмінний сім’янин, турботливий батько трьох дітей, люблячий син і чоловік. За його підтримки побудований Свято-Миколаївський храм у с.Пологах, а у с.Костянтинівці триває будівництво церкви, відремонтований сільський клуб. Заклади освіти району також постійно відчувають фінансову підтримку від людини з щедрою душею. Агрофірмі спільно з сільською радою у с.Решетилівському вдалося відновити роботу дитячого садка. Думаю, він та його команда зможуть зробити все, щоб забезпечити розвиток громади.

Стратегічні завдання:

  • залучення інвестицій для розвитку громади;
  • захист ветеранів, пенсіонерів, інвалідів, учасників бойових дій;
  • системне будівництво доріг в місті та селах громади, контроль за якістю доріг;
  • збереження та розвиток мережі закладів освіти та культури;
  • створення умов для цікавого та змістовного дозвілля молоді;
  • створення міської лікарні на базі залізничної;
  • підтримка аграріїв та переробників сільгосппродукції;
  • створення муніципальної поліції, яка має підпорядковуватись місцевій владі;
  • благоустрій громади – озеленення територій, забезпечення освітлення вулиць, звільнення територій від стихійних сміттєзвалищ, недопущення їх утворення;
  • контроль за якістю комунальних послуг у громаді.

Вибір за вами!

Місцеві вибори відбудуться 30 червня. Це вибір влади не від президента, не від провладної коаліції, не від опозиції, а від самих себе. Оберіть собі тих депутатів, яким довіряєте. Не легковажте, придивіться до кандидатів, прийдіть на дільниці і зробіть свій вибір, щоб реально впливати на розвиток громади, а не жити за принципом «моя хата скраю, нічого не знаю». І пам’ятайте, Пологівська ОТГ – наш спільний дім, і тільки від нас залежить, яким він буде. Пам’ятайте, рідний край починається з кожного з нас!

Прийдіть на виборчі дільниці!

Віддайте свій голос за №8 у виборчому списку!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут