Пологівські вісті Місто Нові подробиці щодо вкрадених коштів з ремонту Пологівського РБК

Нові подробиці щодо вкрадених коштів з ремонту Пологівського РБК

0
1126

Раніше ми публікували на сайті інформацію про підрядника, якого підозрюють у заволодінні коштами відділу культури і туризму Пологівської РДА в сумі майже 75 тис. грн. Ці кошти призначалися для проведення будівельних робіт з реконструкції Пологівського РБК.

Сьогодні, 10 червня, на сайті Прокуратури Запорізької області опублікували нову інформацію, що стосується справи про викрадення коштів, виділених на ремонт Будинку культури. У сприянні в заволодінні чужим майном підозрюють ще одну особу – інженера-технолога одного з товариств.

В ході розслідування стало відомо, що підозрюваний працював інженером-технологом товариства з обмеженою відповідальністю. Підозрюють, що саме він, за попередньою змовою, сприяв директору товариства в заволодінні бюджетними коштами.

Цей чоловік достовірно знав, що частина будівельних робіт на суму майже 75 тис. грн. не виконана. Він переконав представника замовника та інженера з технічного нагляду в тому, що усі будівельні роботи по вказаному об’єкту виконані в повному обсязі. Останні підписали Акти приймання виконаних робіт. Це стало підставою для здійснення оплати відділом культури і туризму Пологівської РДА. Таким чином він сприяв директору в заволодінні бюджетними коштами.

За результатом досудового розслідування обвинувальний акт в найближчий час за обвинуваченням вищевказаної особи буде скеровано до суду. Йому загрожує покарання від 3 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади або займатись певною діяльністю на строк до 3 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут