Нові книги для пологівських читачів

0
196

У Пологівській центральній районній бібліотеці з’явились нові книги, до того ж, в широкому асортименті. Серед них сучасна художня, краєзнавча, галузева та дитяча література. Кожен читач, незалежно від віку та читацьких вподобань, знайде для себе книгу до смаку.

Для прихильників сучасної української літератури твори: «Гра» Шевченко А.К., «Ініціація»  Люко Дашвар, «І прибуде суддя» Лис В., «Сузір’я Дів» Корній Д., «Троща» Шкляр В., «Черевички Божої матері» Матіос М.,  «Шпиталь» Волков О.

Поціновувачів любовних романів зацікавлять книги: Бегбедер Ф. «Французький роман», Бронте Е. «Буремний перевал», Буковскі Ч. «Жінки».

Тих, хто прагне до самовдосконалення, можуть зацікавити книги, які, можливо, допоможуть змінити  життя, або світогляд на краще: «Право на помилку: 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки» від  Д. Бекола, «Стартап на $ 100. Як перетворити хобі на бізнес» від К. Гільбо, «Управління викликами. Як застосовувати спортивну стратегію у житті та бізнесі» від В. Кличка, «Чудовий ранок. Як не проспати життя» від Г. Елрода тощо.

Для юних читачів з’явились: Бернет Ф. «Таємний сад», Воронина С. «Пригоди голубого папуги», Дал Р. «Матильда»,  Денисенко Л. «Майя та її мами», Карпа І. «День усіх білок», Пагутяк Г. «Втеча звірів, або Новий бестіарій», Сперроу Д. «Дитяча енциклопедія космосу» та багато інших динамічних і веселих оповідей.

 

За інформацією відділу
культури і туризму райдержадміністрації

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут