30 червня у місті Пологах, у Басанській, Інженерненській та Семенівській сільських радах відбудуться вибори депутатів і голови Пологівської об’єднаної територіальної громади.

На сайті Пологівської міської ради викладено офіційний документ, затверджений 7-го червня цього року, де зазначено що за крісло голови громади готові поборотись нині діючий міський голова Юрій Коноваленко, колишній міський голова Віктор Корольов та пологівський підприємець Андрій Шевченко.

 

11 КОМЕНТАРІ

 1. А Юрій Анатолійович знову капелюх змінив, чи йде від старої влади? Бо влада вже змінилась в країні. Невже в нас залишиться все знову без змін?

 2. Королёв точно не пройдёт.
  Шевченко молодой, с амбициями, весьма интересный кандидат.
  Коноваленко хороший чиновник, но не подходит для реформ, так сказать “старорежимный”.

  • Андрію Вікторовичу, краще б чим писать нісенітності, як то: муніцирпальна поліція, транспорт, безкоштовний проїзд для членів громади, і т.ін., що називається одним словом – голий популізм, спершу необхідно уважно хоча б прочитати Закон України “Про місцеве самоврядування”, та Закон України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”! Проте, якщо у нього з податками все гаразд, а прибутки від торгового бізнесу дозволяють зробити пологівцям такі подарунки – то чому б ні?! І не обов’язково для цього вибираться на голову Пологівської об’єднаної територіальної громади, можна вже давно спонсорувати, та оплачувати обіцяне… А для початку цікаво: чи буде Аврорська школа опалюватися з тої дірки, в яку кандидат А.В. Шевченко заглядав на фото з рекламних буклетів, які тисячами рознесли по домівках городян, та де він анонсує прорив у місцевому альтернативному теплозабезпеченні? ))

 3. А мені ось хотілося б дізнатися повну партійну історію кандидата Коноваленка Ю. А.

 4. Так за кого ж голосувати? За Коноваленка , точно – ні. Хитрий та лукавий чиновник! Скільки вже партій змінив!!! Всі блага тільки для себе і свого оточення !!Тут потрібна людина з хозяйським поглядом. Бідна громада…

  • Що до місцевих депутатів, то практично всі йдуть в міськраду щоб лобіювати свої особисті, або кланові інтереси, та мати з цього зиск, чи привілеї. Більшість депутатів “сидять” у цьому представницькому органі із року в рік десятиліттями! Думаєте їм робити нічого, чи просто вбивають час від нудьги, або на пенсії не сидиться бо у дворі та хаті все перероблено? Чи більше того, що зовсім не реально, йдуть у депутаи щоб дбати за виборця, та справи громади?! Ага… як би не так! Хто має більшість, той прямо чи опосередковано контролює, та впливає на громадські справи, а це й різні тендери, посади, свої люди, закупівлі, ремонти, і т.д., а значить – гроші! Що до кандидатів на посаду міського голови то цю людину винайнає громада до себе на роботу як менеджера, що б той ефективно вирішував її інтереси. Двох перших пологівці непогано знають, то й одного з двох вибрати можемо по їхніх минулих справах. Що до третього – то вибравши його, маємо вірити йому тільки на слово. У своїй програмі цей пан багато чого наобіцяв, як людина шо цікавиться законами, місцевими справами, та має деякий життєвий досвід, мушу сказати що більшість його ініціатив можна впевнено віднести до жанру фентезі… Дещо напряму протиречить здоровому глузду, та українським законам. Але вірячи обіцянкам, та прочитавши його пропозиції, можемо у пана Шевченка запитати про вчорашні справи уже сьогодні, і таким чином спрогнозувати його дії на посаді яку він прагне посісти. От, наприклад, пан кандидат пише що майже за все, і в першу чергу за доволи діяльності які гарантуються державою і не потребують місцевих домовленностей, на території очолюваної ним громади, треба буде узгоджувати з місцевою владою, та платити на користь громади. Треба розуміти що ще й усім без вийнятку, ну мабуть за виключенням пільговиків державного рівня… То й звідси до пана кандидата перше питання, скільки, та кому він платив за дозвіл на прибудову квартири в якій він мешкає, до багатоквартирного житлового будинку, яка тепер займає пів бульвару, який за законом має належати не йому, а громаді, та чому такий дозвіл йому дали, а іншим – зась?! А після цього питання вже й напрошується висновок щодо переваг між двома іншими кандидатами – бо той дозвіл третій кандидат отримав не за час каденції діючого голови, а до нього. Так що, шановний Валерію, проаналізувавши факти з діяльності кандидатів, за, та проти, комусь одному перевагу таки можна віддати…

 5. Хтось може сказати, яку саме проблему міста вирішив пан Коноваленко за час своєї каденції на посаді мера, так би мовити, записав собі у плюс.

 6. Добрий день, шановні читачі! Перш за все хочу подякувати, що Вам не байдуже – хто буде головою громади, а редакції газети висловити слова вдячності за об’єктивне висвітлення подій, які відбуваються в місті та районі. Продовжуйте й надалі висловлювати свої думки, своє бачення розвитку громади, свої зауваження і пропозиції, ваші вимоги відносно того, якими б ви хотіли бачити представників влади. Єдине, що прошу бути об’єктивними та справедливими до всіх кандидатів. І маленьке уточнення для Статиста, відносно надання дозволів та прийняття рішень. Всі рішення узгоджуються та затверджуються виконавчим комітетом та сесією міської ради. Тому ні попередній склад ради, ні нині діючий рішення, які б суперечили чинному законодавству та йшли на шкоду інтересам громади, не приймали

  • Да, да, да… Так і є! Але, до чого це ви? Хіба про В.Л.Корольова, кандидата-пенсіонера, колишнього дворазового мера, який ніколи не мав ні найменшого впливу на рішення виконавчого комітету, та сесій міської ради за дві повноцінні каденції, хоч єдиним словом згадали у коментарях? Чи проснулися тільки 21.06.2019 at 11:12 після дописів від 10.06.2019 at 17:50?! Але, знаєте, поміж нами – ні одне рішення адміністрацій Кучми, Януковича, Порошенка, ба навіть Зеленського не приймалося всуперечили чинному законодавству, на на шкоду інтересам України! А проте… часи міняються – було б бажання, і …вибори покажуть! Це мінімум, а максимум – хто зна… )))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут