Гуляйпільці ініціювали петицію до президента з вимогою відремонтувати дорогу Гуляйполе-Пологи

2
450

Петицію створили 2 червня. Активісти пропонують приєднатись до неї усім жителям Гуляйпільського й Пологівського районів.

Текст петиції лаконічний: «Капітальний ремонт дороги Гуляйполе-Пологи». Поки що вона набрала лише 53 голоси із 25 000 потрібних. Збір підписів завершиться на початку вересня.

Цей напрямок — єдине найближче сполучення з сусіднім містом, в якому планують створити лікарню інтенсивного лікування. Гуляйпільці вже не вперше звертаються до влади з вимогами відремонтувати цю ділянку дороги — писали лист прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману.

У лютому активісти отримали відповідь від Запорізької облдержадміністрації з висновком про те, що на автодорозі Т-04-01 Дніпро-Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Пологи-Мелітополь потрібен щонайменше поточний середній ремонт. Але дорогу й досі не відремонтували.

Гуляйпільці сподіваються, що петиція допоможе вирішити питання ремонту автодороги Гуляйполе-Пологи. За їх словами, їздити нею вже небезпечно для учасників дорожнього руху.

Джерело: Гуляйполе.Сіті

2 КОМЕНТАРІ

  1. Треба за кожну яму на шляху, відкритий колодязь на тротуарі, розбитий ліхтар, підпалену траву та листя ініціювати петиції до президента – тільки тоді буде порядок, і тільки так! 😉

  2. Може бутi довертатiс до солдатiв якi у радянскому часу потрапiлi y Пологи за жалкими грошамi
    Небаидужiи

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут