Дороги Воскресенки: «Вже не просто ямка, а конкретна яміща»

0
470

У Пологівському районі проблема розбитих доріг завжди актуальна та невичерпна. Ями на проїжджій частині стали звичним явищем для кожного пологівця. Якщо їх вчасно не ремонтують, то місцеві «викручуються» як можуть: закладають бруківкою, засипають щебнем, або, хоча б, прикривають залізним листом.

Мешканці Воскресенки Вікторії Марюсі вже просто увірвався терпець і вона вирішила привернути увагу до проблеми з дорожнім покриттям села.

«ВОДІЇ БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Вже не просто ямка, а конкретна яміща, яку прикриває лист металу, покладений  небайдужими людьми. Окрім того, люди засипають яму щебнем, який через пару днів зникає. І нікому не має діла до цієї кричущої ситуації. Ці ями на мосту через річку в селі Воскресенка вже існують більше року. Результату «0». Ями стають ще більшими. Спасибі агрофірмі «Батьківщина», яка постійно своїми силами хоть якось намагається затулити, або засипати той провал» – пише Вікторія у Фейсбуці.

Про цей  випадок ми розповідаємо вже не вперше. Цікаво, чи відреагують на проблему з вже просто «аварійними» ямами цього разу?

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут