Знаки Зодіаку, які ображаються найбільше

0
298

Кожна людина по-своєму реагує на образу. Деякі швидко забувають і прощають свого кривдника, а деякі можуть затаїти негатив надовго і виплеснути його тільки при слушній нагоді. Астрологи стверджують, що підвищена вразливість залежить від того, під яким знаком Зодіаку народилася людина,  і назвали найніжніших серед них.

Риби

дуже складні натури і переживають з кожного приводу. Вони можуть образитися на незначну фразу, але не розкажуть навіть близьким, що їх тревожить. Вони  накопичують всередині свої образи і доводять себе до стресу і навіть депресії. Представників цього знаку варто берегти і, якщо щось їх непокоїть, обов’язково випитати.

Водолії

можуть страшенно образитися, якщо їм не вірять. Вони почнуть доводити, що гідні довіри, хоча зовні не покажуть, що їм зробили боляче. Жахлива образа може призвести до того, що вони перестануть спілкуватися зі своїм кривдником на довгий час. Випросити у них прощення дуже сскладно.

Козерогам

дуже важливо знати, що їх поважають, люблять і цінують. Зневажливе або байдуже ставлення може загнати їх у депрессію. Також Козероги ображаються, коли хтось сумнівається в їхній  винятковості й унікальності. Вони сприймають це як особисту образу і простим вибаченням тут не обійтися.

Раки

можуть образитися на будь-яке незначне висловлювання. Вони починають дутися і тоді опонентові доведеться ретельно підбирати слова, щоб знову привернути їх до себе. Під  час вибачення важливі інтонація, погляд, слова і навіть жести, інакше Раки не повірять у щире каяття.

Тельці

У Тельців дуже багата уява і образу їм можна завдати будь-якою дрібницею. Вони можуть відреагувати на просту фразу і роздути її до розмірів слона. Фраза «сам придумав – сам образився» – це саме про Тельца. Вибачатися потрібно дуже обережно, оскільки у Тельця власне уявлення про те, як воно повинно звучати. Представники цього знака одразу відчувають нещирість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут