З турботою про ветеранів: пологівці вітають визволителів

5
658

Сьогодні, 7 травня, представники влади Пологівщини традиційно особисто завітали до кожного ветерана Другої світової війни і привітали з прийдешнім святом.

Дідів-фронтовиків з кожним роком все менше. Торік їх було 14, а зараз залишилося 6. Це Андрій Петрович Галиба, Микола Єгорович Гармата, Андрій Кузьмич Дерев’янко, Микола Григорович Ковтун, Федір Тимофійович Лінник, Володимир Семенович Мельников. Вони з радістю зустрічали гостей. А представники влади завітали до ветеранів з квітами, подарунками і щирими привітаннями. Культпрацівники та діти для героїв співали пісні й звеселяли їхні душі.

Подарунки для визволителів придбали за рахунок районної програми «Назустріч людям». Як завжди, соцпрацівники закупили продуктові набори.

– Вартість одного продуктового набору – майже 800 грн. До пакунків поклали по 2 пляшки соняшникової олії, по 2 кг різних круп, борошна, цукру, по 2 баночки згущеного молока, по 2 пачки чаю, по 1 кг цукерок і печива тощо, – розповіла начальник Пологівського УСЗН Оксана Семененко і додала, що усі ветерани до 9 травня гарантовано отримають ці пакунки.

Звичайно, ветерани не хотіли відпускати гостей, для них такі зустрічі – зворушливі миті життя. Нехай же Бог дарує їм сили й здоров’я.

5 КОМЕНТАРІ

  1. Статистика стверджує що загальна тривалість життя українців сягає 71.48 роки, жінки – 76.2, чоловіки – 66.3… Тим кому зараз за 80 немало, але зрозуміло навіть не статисту – ці старі не брали участь у воєнних діях на фронтах Другої світової в зв’язку з малоліттям… Тоді не призивали навіть юнаків 1930 року народження! А тут, взявши до уваги кількість так званих “ветеранів” ДСВ, загальну кількость жителів міста, тривалість життя українців, да провівши нескладні математично-статистичні обчислення починаєш сумніватися в правдивості висновків Держстату – в Пологах бум довгожителів! Або ж це інший парадокс – війна додала цим людям сил, здоров’я, та довголіття! Не здивуюся коли хтось з них скаже що ще на колчаківських фронтах воював… То скільки ж цим людям реально років? 😉

    • Шановний статист, треба мати повагу до тих, про кого пишете. Усі ветерани-пологівці, яких, на жаль, залишилося лише 6, здобували в тому числі і для вас мир. Галиба Андрій Петрович народився в 1926 році, Гармата Микола Єгорович – 1924, Дерев’янко Андрій Кузьмич – 1923, Ковтун Микола Григорович – 1922, Лінник Федір Тимофійович – 1925, Мельников Володимир Семенович – 1926. Можете порахувати, скільки їм років.

      • Вельми шановний Гол. редактор, крім бажаної статистичної інформації в коментарі ні про що більше й не йшлося, статистика наука точна, то про це й писалося! Що тепер, маючи дані про народження, вона тільки й підтвердила – довгожителі в Пологах таки є! І на фоні загальної тривалості життя українців, їх таки й немало! Отже, загальна тривалість, як ви висловилися, “дідів-фронтовиків” – 95 років! Дякую, конкретно, по статистичному. А нав’язувати мені “неповагу” до ветеранів ВВВ, чи то пак, пробачте, тепер ДСВ, на фоні поздоровленнь сьогодні їх вітаючих посадових осіб не треба, Вам не личить – бо я ж Ваш шанувальник! 😉

        • Шановний статист, вам, як ви пишете, “неповагу” до ветеранів ніхто не нав’язує. Справа особиста. Дякуємо, конкретно, за “шанувальника”)))) Успіхів вам!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут