Пологівська гімназія “Основа” має потужний потенціал творчої і обдарованої учнівської молоді. 16 травня, тут відбулось свято “Гімназійне сузір’я-2019”, де відзначили дітей, що віддали себе науці, творчості, спорту тощо.

Захід розпочався з гарної української пісні та нагородження переможців предметних олімпіад, обласних і Всеукраїнських інтелектуальних конкурсів. Грамоти, дипломи та медалі переможцям вручив директор гімназії “Основа” Олександр Григорович Гугля.

Ольга Олексіївна Лавриненко нагородила переможців десятої відкритої гімназійної олімпіади з природничо-математичних дисциплін імені випускника закладу, академіка Михайла Гасика. Доречі, саме вона і заснувала цю олімпіду.

Не оминули і наймолодших учнів гімназії, які також активно беруть участь у олімпіадах і демонструють відмінні результати.

Відомо, що творчість – це частка людського життя. А серед учнів гімназії чимало талановитих і творчих особистостей. Тож наступними нагороди і привітання отримали переможці творчих конкурсів.

Чимало зусиль та наполегливості потрібно для спортивних досягнень. Перемог у спорті в гімназії небагато, але вони вагомі та чесно заслужені. Альбіна Валеріївна Донець нагородила та привітала переможців і призерів спортивних змагань.

18 років поспіль гімназійна дружина юних пожежних виборює перше місце в районі і вдало виступає на зональному та обласному етапі. Свою візитну картку для глядачів продемонструвала команда юних пожежників.

Яскравим доповненням заходу стали творчі виступи учнів гімназії. Вони подарували глядачам запальні та ліричні танці, веселі  і душевні пісні. Це був дійсно парад обдарованих і талановитих дітей!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут