У Пологівському ЦПМСД з’явився «душ» для носа

0
412

До Пологівського центру первинної медико-санітарної допомоги прибув новий «мешканець». Небулайзер зі спеціальною функцією буде корисний для пацієнтів, котрі мають проблеми з носовими шляхами.
Небулайзери давно товаришують з галуззю охорони здоров’я, а для багатьох сімей стали вірними друзями. Часті вірусні захворювання, бронхіти, бронхіальна астма, ХОЗЛ, муковісцидоз, бронхообструктивний синдром та стенози дихальних шляхів, комплексна терапія сухого кашлю – у таких і не тільки  випадках на допомогу також приходить небулайзери.
Небулайзери є у кожному медичному пункті нашого району. Новий небулайзер ми вирішили придбати саме через його осучаснені функції – «назальний душ».  Він очищує, знімає закладеність, зволожує носоглотку при ГРВІ, алергії та синуситах. Тепер цікаво побачити його в дії і оцінити результати“, – розповіла головний лікар медичної установи Анна Дуб.
За направленням сімейного лікаря, скористатися у лікувальних цілях новим  небулайзером зможуть малі й дорослі пацієнти Пологівського ЦПМСД у фізкабінеті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут