У Кирилівці в цьому році початок курортного сезону виявився під загрозою. Про це повідомляється на ria-m.tv. Шторм знищив значну частину пляжів баз відпочинку та дитячих оздоровчих таборів. Море просто наступає на берег, воно фактично біля стін однієї із споруджуваних баз на Федотовій косі.

Керівники баз відпочинку просили керівництво Кирилівської ОТГ не видавати дозволи орендарям на розміщення батутів, бананів та інших розважальних комплексів на пляжах, оскільки відпочиваючим просто ніде буде загорати.

Крім того, національний парк Приазовський запропонував допомогу керівникам баз відпочинку, де склалася катастрофічна ситуація з пляжем. Нацпарк готовий безкоштовно надати супесь, яка зібралася під час розчищення промоїни між Молочним лиманом і Азовським морем. Однак у цього шляху тимчасового вирішення проблеми з’явилися критикани. На захист заступилися громадські працівники з ЕкоКорпусу.

Кирилловку "съедает" море: начало курортного сезона под большой угрозой. Новости Днепра

Вони продемонстрували для наочності, як виглядає пляж однієї з баз відпочинку на косі Пересип і написали:

 – Дехто говорить, що відновлення пляжів у Кирилівці не потрібне і все там добре. Тут скоро знадобиться відновлення не тільки пляжу, а й будинку. На хвилиночку, це коса Пересип, яка вважається більш стійкою до природних явищ, ніж коса Федотова.
Беегоукріплюючі роботи директори найбільш постраждалих від шторму баз відпочинку будуть виконувати спільно з приазовським нацпарком до 15 червня. Це дата офіційного відкриття курортного сезону.

– Ми пропонуємо керівникам баз відпочинку і оздоровчих центрів, у яких є проблеми з розмиву пляжу, подати нацпарку заяви. Потім наші інспектори виїдуть до заявника, складуть акти, зроблять фото, після чого ми укладаємо договір з суб’єктом господарської діяльності і безкоштовно відправимо до 30 кубів піску. Попередньо інформуючи поліцію і прикордонників про вивезення піску. А вже на місці заактуємо  його доставку, – розповів алгоритм роботи директор нацпарку Дмитро Воловик.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут