У Костянтинівці День Перемоги – свято пам’яті, яке єднає! (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
512

У Костянтинівці відзначення Дня Перемоги щороку стає святковим дійством, яке об’єднує все село. Ранок 9 травня місцеві мешканці розпочали із вшанування пам’яті солдатів Другої світової війни, які поклали своє життя за мирне небо для наступних поколінь.
На урочистостях завжди присутні учні та вчителі місцевої школи, керівники території і усі небайдужі селяни. До меморіалу люди принесли квіти, подумки дякуючи за подвиг предків. Більшість прийшли вшанувати рідних: братів, батьків, дідів чи просто односельчан, які 74 роки тому кров’ю та потом вибороли перемогу.

У День відзначення Перемоги над нацизмом в Костянтинівці склалася добра традиція – частувати присутніх солдатською кашею. Її приготували співробітники Пологівського сектору ДСНС. Ідею не перший рік підтримує й допомагає у проведенні заходу директор ТОВ «АГРО КОМ 1990» Віктор Бандуров. На його думку, такі заходи об’єднують людей, допомагають берегти національну пам’ять про захисників нашого народу у Другій світовій війні.
Крім того, Віктор Володимирович зауважив: «Ми повинні передавати цю пам’ять своїм майбутнім поколінням, як нам наші діди і прадіди передавали. Пам’ять про ті лихоліття війни, щоб такого ніколи більше не повторилося».  Голова Костянтинівської сільської ради Наталія Дмитренко від імені усіх присутніх подякувала Віктору Бандурову за підтримку і допомогу у проведенні урочистостей, присвячених славетному Дню Перемоги, що мають для селян особливе значення.

Катерина Шапка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут