Тепер ліцеїстам нічого не страшно

0
352

3 6 до 11 травня в Пологівському професійному ліцеї пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. За цей час учні ознайомилися  з правилами поводження у побуті, екосистемах, на залізниці та автошляхах, при виникненні пожежі в побутових та навчальних приміщеннях. А для кращого закріплення знань переглянули і обговорили з класними керівниками тематичні відеосюжети та літературу.

У рамках тижня пройшов тематичний конкурс малюнку «Правила безпеки життєдіяльності влітку». Перше місце у ньому посіла група № 7 «Кухар; кондитер», друге місце – група № 2 «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; водій категорії В,С1», третє – група № 3 «Електрогазозварник; водій категорії В,С1».

До Дня цивільного захисту пройшли змагання, участь в яких взяли три збірні команди першого, другого та третього курсів. Командам належало пройти смугу перешкод та загасити уявне полум’я, в чому їм допомагали працівники Пологівського районного відділення ДСНС України у Запорізькій області. Після боротьби з «вогнем» учні мали надати домедичну допомогу потерпілим, які нібито знаходились у приміщенні із забрудненим повітрям.

Фінальним конкурсом стала вікторина «Знавець правил БЖД», під час якої учні відповідали на запитання, пов’язані з надзвичайними ситуаціями. Врешті-решт команда третього курсу «Ритм» зайняла третє місце, команда першого курсу «Гарвардійці» – друге, а почесне перше місце виборола команда другокрсників «Пурпурові вітрила». Учасників змагань нагородили грамотами та солодкими подарунками.

Катерина РЕЖКО, інженер з охорони праці ліцею.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут