Пологівські вісті Місто «Свої пісні я вам дарую…»: благодійний концерт від пологівської співачки

«Свої пісні я вам дарую…»: благодійний концерт від пологівської співачки

0
648

Зі своїм першим сольним концертом до КУ « Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» 14 травня завітала юна пологівська співачка Аріна Закарлюка, вокалістка районного Будинку культури, яка займається під керівництвом Наталії Самойлик.

Мета проведення коцерту – бажання дарувати позитивні емоції дітям, які опинились в непростих життєвих обставинах, а також дітям з особливими потребами, бо, як відомо, саме творчість дає відчуття психологічного комфорту, бажання розвиватися та змінюватися на краще.

9 пісень, різних за жанром та тематикою, увійшли до сольного концерту, який звучав наживо.

Слухаючи, гості то поринали в глибини української лірики, то вибухали емоціями під вітчизняні та світові хіти. Композиції перепліталися з цікавою інформацією про рідний край, про звичаї українців, і, звичайно ж, про саму Аріну. Тому гості встигли не лише почути пісні, а ще й дізнатися багато цікавого.

 

Допомагав створювати настрій танцювальний колектив «Dance studio» РБК.

Наприкінці програми Аріна пригостила малечу пирогом.

Натомість їй було дуже приємно отримати щирі оплески та почути приємні слова від керівника реабілітаційного центру Людмили Сімоненко та начальника відділу культури Марини Діденко, які побажали Арінці натхнення та творчого розквіту в майбутньому.

ФОТО Ірини Ротко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут