“Школа безпеки”: пологівці пройшли всі випробування і отримали перемогу

0
342

Днями у навчально-виховному комплексі «Запорізька Січ» відбулось урочисте закриття обласного етапу «Школа безпеки» та оголошення переможців. Серед них і пологівці.

Незважаючи на те, що змагання проводяться серед дітей до 14 років, на всіх етапах організатори створили для учасників умови, наближені до реальних. Юні рятувальники, в свою чергу, показали свої вміння та навички, відмінну психологічну та фізичну підготовку. Запекла боротьба між командами показала, що кожен з учасників готовий усіма силами виборювати звання найкращої.

У ході запеклої боротьби загальнокомандне перше місце зайняла команда “Запорізька Січ- 1” Вознесенівського району м. Запоріжжя, другими стали представники команди Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чкалівської ОТГ Веселівського району, та почесне третє місце виборола команда “Пологи-1” Пологівського району.

Змагання «Школа безпеки» не тільки надає молоді гарну фізичну форму та прищеплює знання з основних правил безпеки, а й популяризує професію рятувальника та патріотично виховує молодь. Щороку кількість команд, що бажають взяти участь у змаганнях, зростає. Проводити подібні заходи дуже важливо, адже це виховує у дітей сміливість, мужність та вміння працювати в команді.

За інформацією ГУ ДСНС.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут