Сесія районної ради: мільйони поділили. Кому не дісталося?

0
698

Минулої п’ятниці заступник голови районної ради Ігор Шевченко провів тридцять восьму позачергову сесію Пологівської районної ради сьомого скликання. Головна причина зібрання – розподіл додаткових коштів. Втім, про все по черзі.

Нагородження

Перед початком роботи сесії Ігор Шевченко вручив Грамоти депутатам Петру Баньку та Анатолію Бірюкову, котрі стали переможцями районної олімпіади серед держслужбовців у турнірах з шашок та шахів. У цілому ж команда райради посіла третє місце і отримала «бронзову» Ніку. Тепер на неї чекає участь в обласному етапі змагань, що пройдуть 17-18 травня в Кирилівці.

Криміногенна ситуація в Пологах … поліпшується

Таку заяву на сесії зробила начальник Пологівського відділу прокуратури Токмацької місцевої прокуратури Надія Бондаренко під час звіту про діяльність органу в 2018 році. Якщо в цифрах, минулого року в районі зареєстровано 7985 повідомлень про злочини, з них 59% розкрито. Це один з кращих показників в Запорізькій області.

Серед нерозкритих злочинів – переважно грабежі та шахрайство, про які потерпілі зазвичай сповіщають із запізненням. У таких випадках доповідач попросила негайно звертатися до правоохоронців, аби домогтися швидкого викриття злочинців.

Торік, за словами очільниці, до місцевого суду направлено 485 звинувачувальних актів, по 312  з яких винесені вироки. Завдяки спільним діям прокуратури та поліції виявлено 8 фактів незаконного використання земель, у вигляді штрафів та податків до бюджету надійшло 60 млн грн. Три подібних випадки виявлено й цього року.

Проте минулого року прокуратура зафіксувала й неприємні моменти, якими грішать у місцевій поліції. Зокрема, у 2018 р. правоохоронці приховали й не зареєстрували 6 злочинів, у цьому році таких випадків – 8.

Резервістів викличуть на збори

У зв’язку із проведенням територіальної оборони Пологівського району 2 червня на території Федорівської сільської ради пройдуть чергові навчальні збори резервістів оперативного резерву та військовозобов’язаних Збройних сил України. Для проведення зборів з районного бюджету виділять 32 890 грн.

Кому ж дістануться бюджетні кошти?

Додаткові кошти в районному бюджеті з’явилися за рахунок виконання районного бюджету за чотири місяці 2019 року на 114%, в сумі – 4 млн 252 028 грн. Начальник управління фінансів РДА С.В.Сопільняк доповіла, кому дістануться ці кошти.

Із загальної суми 2 334 390 грн дістануться райдержадміністрації: 32 890 – для проведення навчальних зборів резервістів, 1 300 000 – для КП «Господар» на харчування школярів у другому півріччі, 300 000 – на оплату праці працівникам залізничної лікарні, 198 000 – для проведення поточного ремонту поліклінічного відділення Пологівській БЛІЛ (ЦРЛ), 350 000 на закупівлю медикаментів, 1 187 633 грн – відділу освіти, молоді та спорту РДА на потреби шкіл, 421 000 грн – відділу культури і туризму і т.д. Зокрема, 30 тис. грн. на сертифікати про завершення будівництва та прийняття в експлуатацію районного «довгобуду» – РБК, 130 тисяч на придбання комп’ютерної техніки міжшкільному навчальному виробничому комбінату, 60 тис. грн. на капітальний ремонт скляної веранди районного краєзнавчого музею.

Обійшли лише Федорівську сільраду, котрій не виділили кошти для оплати за електроенергію, спожиту Федорівським Будинком культури та місцевим дитсадком. Голові сільради Володимиру Черноусу  пообіцяли, що  їх виділять при розподілі наступних додаткових надходжень.

Лідія СЛАБИШЕВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут