У четвер, 16 травня, фізичні та юридичні особи міста мають можливість внести свої пропозиції щодо розробки Генерального плану Поліг.

Генеральний план – це довгострокова стратегія, яка розробляється та затверджується в інтересах територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Пологівська міська рада закликає керівників підприємств, організацій, установ Пологівського району, депутатський корпус та територіальну громаду міста прийняти активну участь у підготовці пропозицій, які будуть розглянуті при розробці Генерального плану міста.

Для максимального забезпечення врахування власних інтересів, пологівці, що здійснюють свою діяльність на території міста і у приміській зоні, можуть внести свої пропозиції до Генплану щодо:

  • уточнення даних по виду діяльності, яка проводиться/планується проводитись на земельних ділянках, що перебувають у Вашому користуванні, чи тих, що потребують відведення для певних цілей;
  • перспектив розвитку на найближчі 5-7 років (потреби в розширенні, освоєнні нових територій, відновлення роботи недіючих цехів, ферм, складів з зазначенням бажаних потужностей, їх перепрофілювання, тощо).

Згідно з чинним законодавством пропозиції подаються підприємствами, організаціями та установами Пологівського району а також громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом.  Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Громадські обговорення будуть проводитись в актовому залі Пологівської міської ради 16 травня о 10:00.

З питаннями та уточненнями звертатись до відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Пологівської міської ради.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут