Пологівські медики отримали 2 нових “Рено Дастер”

1
936

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль вручив ключі від 17 автомобілів службового автотранспорту марки Рено Дастер (Renault Duster) працівникам закладів охорони здоров’я області, що надають медичну допомогу у сільській місцевості. Отримали два автомобілі і пологівські медики.

Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Пологівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Анні Дуб Костянтин Бриль вручив машини для амбулаторії монопрактики села Інженерне та амбулаторії групової практики села Пологи Пологівського району.

– Це дуже важлива подія для сільської медицини Запорізької області. Ця реформа була започаткована Петром Порошенком та Володимиром Гройсманом і нині ми бачимо її реальне втілення у життя. Нині в області затверджено та розпочато будівництво 17 об’єктів охорони здоров’я у сільській місцевості. Серед них: один центр первинної медико-санітарної допомоги та 16 сільських лікарських амбулаторій. Загальна вартість будівництва складає 152,9 мільйона гривень. Задля забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників нині придбано 17 одиниць Рено Дастер вартістю 500 тисяч гривень кожен. Загальна вартість придбаних авто складає 8 мільйонів 500 тисяч гривень. Це ледь не вперше за роки незалежності України таку підтримку отримує саме сільська медицина. Вважаю, що в кожній ОТГ має бути нова амбулаторія з власним транспортом та досвідченими лікарями. Нещодавно ми передали шість «швидких» обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, і це ще один приклад розвитку медицини, який потрібен в нашій області, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторії Клименко, загалом для Запорізької області було передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості в  сумі 181,4 мільйона гривень та співфінансування з місцевих бюджетів – 16,3 мільйона гривень. На цей час первинну медичну допомогу в сільській місцевості надають: 31 центр первинної медико-санітарної допомоги, 179 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, у т.ч. у складі об’єднаних територіальних громад – 16 центрів первинної медико-санітарної допомоги та чотири амбулаторії загальної практики сімейної медицини; 108 фельдшерсько-акушерських пунктів, 114 фельдшерських пунктів та 20 пунктів здоров’я.

Згідно з планом спроможних мереж надання первинної медичної допомоги Запорізької області передбачено функціонування: 22 центрів первинної медико-санітарної допомоги, 51 амбулаторії групової практики, 92 амбулаторій монопрактики, 211 пунктів здоров’я, шість фельдшерсько-акушерських пунктів та 24 фельдшерських пунктів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

1 коментар

  1. Інтірєсна заказуха, як не крути. І написано “Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА” в лутших манєрах совка! Ну єслі сначала брать, то навряд шо Бриль Дуб “вручив машини” скорєє шо ключі од машин. А читається це ніби він вручив їй премію машинами! На самом то ділі Бриль вручив машини куплені за бюджетні гроші для жителів Інжинєрного, і Сігнала, а не подарив за своі гроші, то чого з цього робить очірідну победу, і піариться на цьому саме Брилю, він же налоги не плате, а з них зарплату получає? Та й піарить своє начальство йому не то шо нема смисла, а даже неприлічно, бо дальше пишуть – “Ця реформа була започаткована Петром Порошенком та Володимиром Гройсманом і нині ми бачимо її реальне втілення у життя.” А яка саме рехворма не вказують – торжественно вручать от іх імені ключі от машин куплиних за наші ж гроші? Так хіба це рехворма? Презідєнт України В. О. Зеленский прямо сказав шо вчорашня влада очолювана, сьогодні уже простими гражданами України, Порошенком і Гройсманом корумпірована сверху до низу, і крала де тільки могла, а в перву очірідь на так званих рехвормах! То й напрашується вопрос – скільки ж вони, та іже з ними, на цьому у нас вкрали шоб нам же вручить оті Renault Duster?!
    Кажуть губернатор от Порошенка в нашой області Бриль сказав шо сам з должності не піде – його справа, тільки ж піти всьо равно прийдеться, хоч під руки, хоч руки назад… 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут