Олег Винник дав безкоштовний концерт в особливому селі і не соромився сліз (Фото/Видео)

0
462

Популярний український співак Олег Винник, який зараз їздить з гастрольним туром, що стартував 11 травня у Вільнюсі, по Європі, на кілька днів перервав закордонний вояж і повернувся в рідне село Червоний Кут Черкаської області.

Тут він народився і виріс, закінчив школу і поїхав 30 років тому, рідко буваючи вдома. Знаменитий артист вперше за своє 45-річне життя вирішив дати концерт для земляків.

Для невеликого села виступ зірки став грандіозною подією. На безкоштовний концерт під відкритим небом з’їхалися старі й малі з усієї області. Загалом, зібралося близько 30 тисяч глядачів, чого в селі ніколи не було.

Свій концерт на малій батьківщині виконавець присвятив пам’яті батьків.

 

«Вперше в житті, в свої 45 років, я даю концерт в рідному селі. Для мене це дуже відповідально і, не приховую – непросто і трепетно.

Я виріс на цій землі, 30 років тому звідси виїхав. Кожен раз, приїжджаючи в гості до батьків, мріяв заспівати у себе вдома, для своїх земляків. І сьогодні, на концерті пам’яті найрідніших мені людей, я серцем відчував їх присутність тут», – поділився емоціями Олег Винник.

Відкривали вечір місцеві музичні колективи. Олег Винник з’явився на сцені о 20:30 і буквально з першої пісні «занурив» глядачів у вир емоцій.

Атмосфера на стадіоні біля місцевого Будинку культури панувала піднесена і сімейна. Душевні пісні «Мати каже правду», «Мої батьки» люди слухали зі сльозами на очах, в унісон підспівували кожен рядок.

Публіка тричі викликала зоряного земляка «на біс».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут