Невже треба чекати, доки автомобільний міст у Пологах повністю зруйнується? (ВІДЕО)

0
974

Аврорський міст у Пологах руйнується не один рік. Про це вже не раз написано й сказано у відеосюжетах. Але ситуацію автодор не поспішає виправляти.

Єдине, що роблять, так це періодично підсипають яму щебенем, відсівом. Усе це “добро” провалюється під міст. Водії стараються об’їжджати яму по зустрічній смузі, бо їхати по своїй просто небезпечно. По суті їм доводиться порушувати ПДР, адже на мостах зазвичай суцільна лінія дорожньої розмітки, яку, за правилами, перетинати заборонено. Єдине спасіння – на цьому мосту зараз не нанесена розмітка взагалі. Також водіям доводиться вимушено зупинятися перед ямою, щоб пропустити автомобілі і потім виїхати на зустрічну смугу. На мостах зупинка заборонена. Але що вдієш, коли іншого виходу немає?

Пологівці б’ють на сполох. Міст і далі руйнується. Проблему навіть зняли, в прямому сенсі, знизу, щоб показати ту бездонну діру, куди просипається весь “ремонт”. Відео до редакції надіслав пологівець Дмитро Гора. На ньому добре видно, в якому стані міст, скільки “ремонтного матеріалу” вже під ним.

Цей міст, як і дорога по вул.Магістральній, на балансі в області.

Як повідомив міський голова Юрій Коноваленко, під час останнього візиту губернатора  до Поліг з цим питанням і проханням допомогти з ремонтом мосту до Костянтина Бриля звернулися керівники міста та району. Він дав доручення своєму заступнику, щоб взяли це питання на контроль і перевірили виконання робіт. Та чи знайдуть в області на це кошти – велике питання.

Ту купу, що під мостом, теж треба кудись вивозити, говорить Юрій Анатолійович. Зараз там дощова вода ще пройде. Але якщо так і далі триватиме, то канава буде засипана, і вода підтоплюватиме будинки людей.

Проблему потрібно вирішувати якомога швидше. Засипання дірок на дорозі не вирішить її.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут