Дітям показали «Червоного велетня»

1
462

21 травня учні перших класів Пологівської спеціалізованої різнопрофільної школи I-III ступенів № 2 завітали на екскурсію до 21-ДПРЧ м. Пологи.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити своє уявлення про роботу пожежників, кожна дитина побувала у пожежно-рятувальному автомобілі та побачила з середини справжній «Червоний велетень». А яке здивування і захоплення викликало у школярів демонстрація практичного заняття пожежників, особливо сирена. Дітям роз’яснили, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, та як від їхньої швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Хлопчикам та дівчаткам продемонстрували пожежну техніку та обладнання, показали, куди надходять дзвінки за номером «101».

Рятувальники нагадали малюкам про небезпеку гри з сірниками та вогнем, а потім зробили фото на згадку. Дітлахи іззадоволенням фотографувалися біля пожежного автомобіля та ділилися своїми враженнями від побаченого, адже вони пізнали багато нового та отримали масу позитивних та незабутніх вражень.

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут