5 речей у будинках, які видають бідність

0
718

Елементи декору, гаджети і ремонт можуть показати вашим гостям, чи дійсно ви забезпечені або просто хочете здаватися такими і живете не відповідно до своїх статків. Ми підготували 5 поширених речей, які вказують на бідність у будинку.

1. Репродукції відомих картин

Якою б хорошою не була репродукція, вона все одно залишається підробкою. “Ранок в сосновому лісі” в рамці, забарвленій золотою фарбою, над вашим ліжком вказує на те, що ви намагаєтеся здаватися багатшими, ніж є насправді. Краще придбати хорошу картину сучасного маловідомого художника, яка в майбутньому матиме цінність, ніж копію творіння геніальної особи. Так роблять багато забезпечених людей. Також це стосується роздрукованих картин на полотні – залиште їх на прилавках меблевих магазинів і не несіть у свій будинок.

2. Вицвіла оббивка і старий матрац

Хороше ліжко – ознака раціонально мислячої людини, яка вміє правильно розпоряджатися грошима. Вкладаючи гроші в цей предмет меблів, ви піклуєтеся про своє здоров’я. Улюблений диван, який залишився вам у спадок від дідуся, не лише здешевлює увесь інтер’єр, але і шкодить здоров’ю. Це не означає, що треба викидати раритет. Замовте стильний чохол або застеліть красивим пледом, а також поміняйте матрац.

 

3. Надщерблений посуд

Прагнення триматися за старі речі – ознака бідності. Тому вам вже давно пора відправити на звалище надщерблену тарілку із золотою каймою, у якої немає пари, і викинути облізлі мельхіорові ложки, які вам не вдалося правильно почистити. Але люди з мисленням бідняків усе це зберігають у своїх будинках.

 4. Захаращений балкон
Люди з достатком регулярно звільняють свій простір від речей, якими давно не користуються. На їхніх  балконах стоять кавові столики і крісла-гойдалки. Ну а якщо місця мало, то просто світлолюбні квіти. На балкони бідняків неможливо зайти, адже вони засмічені: банки, тазки, зламана розкладачка, одна лижна палиця, килимок і багато іншого. Зберігається кожна ганчірка, адже у бідняків сидить в голові страх, що вони залишаться ні з чим. Старі речі не лише не дають можливості придбавати нові, а й накопичують негативну енергію.

 

5. Техніка класу Lux

Люди, які обмежені в грошах, часто купують дорогі речі, щоб справити враження.

За новомодний телевізор вони довго виплачують кредит. При цьому виглядає він зовсім недоречно серед старої чехословацької стінки і шпалер у квіточках. Завжди видно, що речі люкс-класу такій людині не по кишені і з’являються у неї від випадку до випадку.

 

Ці речі не надають затишку і краси інтер’єру, а, навпаки, видають безгрошів’я і відсутність смаку. Якщо ви хочете справляти приємне враження на своїх гостей, візьміть ці рекомендації до відома.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут