Заряд позитиву і гарне тіло, Або мотивація від Марії Діденко

0
828

Талановита пологівчанка Марія Діденко – випускниця та «золота» медалістка Пологівської гімназії «Основа», а нині студентка кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка. Ще навчаючись у школі, вона займалася хореографією та вокалом. Саме тому пов’язала своє майбутнє з творчою професією. А також вона веде активне життя, дуже цілеспрямована та вперта, рішуча та навіть іноді з радістю йде на ризик. У вільний час Марія веде свій блог в Інстаграмі та проводить марафони. Саме про це я з нею і поспілкувалася.

– Як ти почала вести свою сторінку і чому вирішила проводити марафони?

– Я веду сторінку в Інстаграмі близько 3-х років. Спочатку це були просто особисті фото, згодом замислилася якось просунути свій блог і надати йому якусь тему. Ще два роки тому я активно почала вдосконалювати своє тіло, випробовувати силу волі, брати участь у марафонах. Мала свої рекорди. А 2 місяці тому ризикнула і показала підписникам результати своєї праці. Зробила опитування щодо марафонів, була здивована, але багато людей підтримало мене. Почали писати, що їм не вистачало мотивації, а завдяки мені та особистому прикладу я змусила їх діяти!

– Тому ти і обрала спортивну тематику?

– Я давно стала прихильницею спорту та будь-якої фізичної активності. Зараз ми бачимо сотні блогів з правильним харчуванням, тренуваннями, але, як на мене, всі вони виглядають не справжніми. Ідеальні форми, суперкруті страви – все це здається для звичайних людей далеким. Перші думки, які виникають: “Це не для мене, це дуже складно, в мене не вийде, правильне харчування – дорого, спорт вимагає багато часу”. Так от, мій блог, мої марафони саме зорієнтовані на простих людей, з будь-якою фізичною підготовкою. Адже я на особистому прикладі доводжу, щоб мати ідеальне тіло, досить бажання та трохи терпіння. Показую, що, додавши мінімальних вправ, які займають 2-10 хвилин у день, можна змінити тіло. А випробовуючи себе у марафонах типу “14 днів без солодкого”, можна не лише стати здоровішим, а й розвинути силу волі!

– Як підписники сприймають твої марафони?

– Вони охоче беруть участь, та з кожним челленджем їх все більше і більше. Доходять до кінця майже всі. Але є і ті, для кого це складно та не під силу, але я впевнена, якщо вони зробили перший крок, то успіх попереду!

– Хто тебе надихає і як все встигаєш?

– Надихаю сама себе, точніше – моє відображення у дзеркалі! Часу у мене, дійсно, обмаль. Я веду планер, у якому записую, що мушу зробити, коли та скільки часу на це потрібно. Звісно, в пріоритеті – навчання, але блог – це той простір, де я маю місце для творчості, де повністю розслаблююсь та відпочиваю.

Читайте також: Історія 15-річного юнака, яка вразила пологівців

– Що ти отримала від марафонів?

– Великий досвід. Тепер планую нові марафони, хочу, щоб вони були цікавими, інформативними та креативними. Також отримала багато мотивації, адже, проводячи новий челлендж, я відчуваю відповідальність перед учасниками, тому не маю права опускати руки, здаватися та халтурити.

– Що порадиш молоді?

– Я б порадила більше часу приділяти плануванню дня та раціональному розподілу часу. Молодь багато часу витрачає на безкорисні заняття. Треба також правильно розставляти пріоритети.

Спілкувалася Дарина Мащенко,

вихованка гуртка «Основи журналістики» БДЮТ,

 учениця Пологівської СРШ №2.

Фото з архіву Марії Діденко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут