У Пологах вночі здавали протоколи виборів з вигуками: “ганьба!” і “холодно!”

0
2738

Нервовою і холодною видалася ніч здачі протоколів виборчими дільничними комісіями. Біля будівлі Пологівської райдержадміністрації, де розташовується окружна виборча комісія №82 у чергу зібрались більш ніж сотня чоловік. Представники виборчих комісій з 5 районів області почали з’їжджатися сюди від опівночі. Через кілька годин очікування на вулиці у багатьох здавали нерви. Люди скандували: «ганьба!», «холодно!». Лише після скандалу та майже пікету людей з вуличної черги почали впускати всередину будівлі РДА.

– З 2:30 до 5 годин чекали на вулиці, на бешеному холоді! Змерзли і втомилися! Навіть гарячого чаю ніхто не організував, члени комісії ладні були його купувати та ніде. Спасали людину, яка втратила свідомість! Швидка їхала аж 30 хв!!!! Людина розбила голову, стався напад епілепсії. Тут нічого не організовано для прийому людей, ніхто не зміг надати першу медичну допомогу, – розповів житель Гуляйполя і член виборчої комісії Тарас Суховий.

Процес здачі протоколів з виборчих дільниць тривав не швидко. Під час роботи членами окружної виборчої комісії реєструвалося багато технічних помилок з боку членів виборчих комісій. Через це доводилося робити зауваження та вказувати на виправлення помилок , уточнень. Враховуючи, що окружна виборча комісія нараховує 177 виборчих дільниць (5 районів області) черга просувалась повільно. Деякі комісії виправляли помилки у протоколах по декілька разів. Деяким виборчим дільницям навіть призначено перерахунок бюлетенів на 2 квітня 2019 року. Станом на 8 годину ранку було здано лише 47!!!! протоколів із 177.

Люди й досі чекають своєї черги.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

18 − thirteen =