У Пологах спіймали палія на гарячому (ВІДЕО)

0
1840

Небайдужий читач газети надіслав відеодоказ підпалу відкритої місцевості в Пологах. Пологівець підпалив сухий очерет за городами мешканців вул.Пушкіна. Чи притягнуть його до відповідальності, поки що не відомо. Цим мають займатися відповідні органи.

У Пологівському районі останнім часом активно зростає кількість підпалів відкритих ділянок. З початку тижня зареєстровано більше двох десятків пожеж в екосистемах. Схоже, люди, які здійснюють підпал сухої рослинності, навіть не усвідомлюють, які наслідки можуть бути.

Між іншим, статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за самовільне випалювання рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя передбачено накладення штрафу на палія від десяти (170 грн) до двадцяти (340 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти (850 грн) до сімдесяти (1190 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Внаслідок подібних пожеж дим забруднює повітря, гинуть рослини, які вже почали рости, а також тварини, що мешкають в полях, посадках та стерні.

Ось так виглядають наслідки пожеж на відкритій місцевості:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 × 1 =