5 неохайних знаків зодіаку: в усьому винні зірки!

0
934

Є люди – чистюлі, а є нечупари. Останні, щоправда, не люблять, коли їх асоціюють з бруднулями. Вони вважають за краще називати себе людьми творчими, а простір навколо себе творчим безладом.

Можливо, вони мають рацію. Навіть астрологи встають на їхній бік, стверджуючи, що знак зодіаку, під яким народилася людина, впливає на його звички. І справа тут не в поганому вихованні, а у впливі зірок.

А тепер докладніше про 5 неохайних знаків зодіаку:

 1. Скорпіон
Гості Скорпіона можуть подумати, що його кращий друг – Містер Пропер. Його будинок сяє і блищить. Але як тільки гості йдуть, Скорпіон розслабляється. Це егоїстичний знак, і якщо він вважатиме, що сьогодні втомився, то відкладе миття посуду на завтра. І це в кращому випадку. Скорпіони вважають, що найкраще місце для їх речей, – стілець. В шафі у них видимість порядку, в якому, насправді, нічого не можливо знайти.

 2. Стрілець
Стрілець дуже енергійний і активний знак, але в той же час не організований. Прибираючи, він буде паралельно слухати музику, дивитися цікаву програму по телевізору або готувати. Тому результати збирання навряд чи виявляться задовільними. Йому шкода витрачати час на прибирання. Навіщо витрачати своє життя на витирання пилу з холодильника, якщо її можна витратити на подорожі?

 3. Лев
Лев – знак творчий і імпульсивний. Його дні протікають не за планом, а зненацька. Майбутні події і люди, що зустрічаються на шляху Лева, цікавлять його більше, ніж побут, в якому йому доводиться перебувати. Безлад він може просто не помічати через швидкий ритм життя. У той же час Лев дуже самолюбний, тому дрібні порошинки і ворсинки з одягу він ретельно прибирає, щоб ніщо не псувало його чудовий образ.

 4. Терези
Терези – двоякий знак. З одного боку Терезам подобається, коли все навколо них виглядає красиво. З іншого, прибирати самостійно вони не люблять, адже в процесі прибирання доводиться мати справу з брудом. Терезам було б набагато приємніше перекласти обов’язки за прибиранням на кого-небудь іншого.

 5. Козеріг
Козероги миють і витирають тільки те, що на виду. Якщо заглянути до них у кімнату, можна все знайти на своїх місцях і відносно чистим. А якщо в комору, або тумбочку – там можна натрапити на безладні поклади всього підряд. Так само і з одягом. Зовні Козероги виглядають цілком охайно. Але в їхніх кишенях і сумочках бардак, а на ногах шкарпетки з діркою.


Неохайні знаки зодіаку можуть не любити прибирати, але це вони компенсують позитивними якостями, за які можна пробачити їм звичку жити в безладі.

Якщо пробачити не виходить, то ось тобі втішна новина: навіть самі неохайні знаки зодіаку піддаються перевихованню. Вплив планет на людину дуже великий, але вплив людей на людину може виявитися ще більш дієвим. Говоріть зі своїми нечупарами, якщо ви їм важливі, вони себе перебудують, всупереч всім зіркам.

Що стосується найохайніших знаків зодіаку, головним чистюлею вважається Водолій. Детальну інформацію про них чекайте у наступні вихідні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут