Пологівські вісті Область Потрібна допомога: 2-річній дівчинці збирають кошти на пересадку печінки

Потрібна допомога: 2-річній дівчинці збирають кошти на пересадку печінки

0
834

Мілана Мілеєва – 2-річна дівчинка із Запоріжжя. Народилася вона з пороком розвитку травної системи, частковою атрезією жовчних шляхів печінки. Тобто дівчинка народилася без жовчного міхура. На трансплантацію печінки потрібно 38 000 доларів (з додатковими витратами).

Дівчинка дуже страждає. Вона не може їсти все, що хоче, бігати, гратися, як інші діти, рости і розвиватися. Мілана часто потрапляє в лікарню, оскільки необхідно лікувати поточні захворювання, а також підтримувати медикаментозно.

Більше українські лікарі не можуть компенсувати стан, єдиний порятунок – трансплантація печінки. Один єдиний можливий донор для дівчинки – це її мама Олена.

Зараз лікар з індійської клініки погодився прооперувати Мілану навіть в такому тяжкому стані. Сума операції велика. Сім’я дівчинки не в змозі самостійно зібрати такі кошти і просить всіх небайдужих допомогти.

На сторінці у Фейсбук рідні звітують про отримані кошти.

Номер телефону мами Мілани: +380972641493.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 5168 7554 3972 6114 – Мілеєва Олена Олександрівна.

Яндекс гаманець: 4100 1896 3904 915

Pay pal: info@latona.life (вказати «Mілана»).

P.S. З проханням опублікувати це звернення до нас звернулася пологівчанка Ася Ярова, яка нині мешкає в Німеччині. Інформацію ми перевірили: у службі дітей Запорізької міської ради її підтверджують. Родина, дійсно, потребує допомоги. Не будьмо байдужими!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nine − 8 =