Пологи можуть поборотися за державний грант

0
486

Невеликі міста і громади як у Запорізькій області, так і по всій країні, можуть отримати від держави фінансову допомогу на проведення культурно-мистецьких заходів. В Україні стартує масштабний проект «Малі міста – Великі враження», метою якого стало збереження культурної спадщини і впровадження нових креативних проектів. 

Участь в проекті можуть взяти населені пункти, в яких проживає до 50 тисяч осіб. Національний конкурс проводиться не вперше, але в цьому році уряд суттєво підвищив призовий фонд. Якщо раніше конкурсанти «розігрували» між собою 4 мільйони гривень, то цього разу загальна сума призового фонду склала 50 мільйонів. Такого збільшення суми вдалося домогтися завдяки активній роботі Асоціації міст України. Про це інформує ТВ-5.

Учасниками конкурсу можуть стати ті, хто хоче внести свій вклад в збереження культурної спадщини. Органи місцевого самоврядування, активісти і просто жителі населених пунктів повинні презентувати свої проекти, культурні старт-апи, які в подальшому розглянуть члени експертної ради. Переможці отримають гранти на реалізацію таких культурних ініціатив.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що збільшення бюджету конкурсу дозволить в цьому році вибрати близько 100 проектів-переможців та профінансувати  реалізацію.

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан впевнений, що саме невеликі населені пункти, на яких і орієнтований конкурс, є головними хранителями культурної спадщини та національної ідентичності.

Заявки на участь в конкурсі «Малі міста – великі враження» приймаються вже з 15 квітня. До 5 липня експертна рада перегляне пропозиції конкурсантів і визначить список переможців, які отримають державні гранти. І з дня оголошення переможців проекти вже почнуть реалізовувати.

Детальніше про проект можна дізнатися на сайті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут