Пологівці отримали подарунок від німців (+ФОТО)

0
1016

Співпраця пологівського терцентру з німецькою організацією GIZ продовжується. Днями до установи надійшла гуманітарна допомога. Це стало можливим завдяки участі терцентру у проекті «Удосконалення послуг соціальних та адміністративних інституцій».

– У нас великим попитом користується пункт прокату допоміжних засобів пересування. Це побачили спеціалісти GIZ і надіслали інвалідні візки, ходунки, санітарні стільці, сидіння для ванн, приліжкові столики. Усе на коліщатках, новеньке, зручне для користування. Усе це можна буде взяти пологівцям абсолютно безкоштовно. Як і раніше, для цього треба надати лише ксерокопію ідентифікаційного коду, паспорта і довідку від лікаря, – розповідає директор терцентру Тетяна Терен.

Є новий інвентар і для занять лікувальною фізкультурою у відділенні денного перебування. Проводить їх фахівець з фізичної реабілітації Євгенія Гудко.

– У нас 3 групи, вони поділені за віковими категоріями. Всього займається 21 особа. Наймолодшим учасникам від 60 до 70 років, а найстаршому – 92 роки. Це Валентин Матвійович Шовковий. У своєму віці він пішки ходить на заняття з Червоного висілку, – розповідає Євгенія про підопічних і ділиться радістю від отриманого нового інвентарю для занять. – Тепер у нас є мати для занять лікувальною фізкультурою. До цього кожен з учасників приходив зі своїм килимком. Це не завжди було зручно, дехто забував його взяти. Відтепер же маємо 10 матів, на яких зручно займатися. Також отримали фітболи, їх використовуватимемо для покращення постави, роботи колінних, тазостегнових суглобів, для укріплення всього організму. Ще надіслали сенсорні м’ячі різної ваги, з якими будемо виконувати вправи з невеликим навантаженням. Гімнастичні палиці використовуємо для тренування плечового суглоба. Нашим підопічним подобається з ними займатися. Ми мріємо про нові тренажери. Було б добре замінити старі велотренажер та бігову доріжку. А ще ми запрошуємо до себе людей похилого віку, які також хочуть займатися оздоровчою фізкультурою та цікаво проводити час.

З новим інвентарем заняття фізкультурою для підопічних терцентру 100% будуть ще цікавішими. А попереду тепла погода, тож їх проводитимуть і на свіжому повітрі.

Пологівці і соцпрацівники вдячні координатору проекту Вікторії Василенко і ментору Ганні Льовкіній за допомогу і підтримку, а також сподіваються на подальшу співпрацю.

Наталія Осипенко.

Фото автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

10 − three =