16 квітня у пологівській спортивній школі відбулась спартакіада, в якій змагались команди державних службовців Пологівського району та депутати районної і міської ради.

Зі словами привітань до всіх присутніх звернулась заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень, радник голови районної ради Михайло Малиш та пологівський міський голова Юрій Коноваленко.

Спартакіада відбулась з метою пропаганди здорового способу життя серед державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом.

Держслужбовці та депутати зустрілись у двобої з футзалу, волейболу, настільного тенісу, шашок та шахів.

 

За результатами змагань у грі в шахи та шашки серед чоловіків І місце посіли Анатолій Бірюков та Петро Банько (райрада). На ІІ місці – Віктор Чумаченко (держслужбовець) та Максим Динту (міськрада). На ІІІ місці опинився Юрій Ващук (міськрада). Серед жінок у шахах та шашках на І місці – Олена Боровик (держслужбовець), на ІІ – Катерина Рудиченко (держслужбовець), на ІІІ місці в шахах та ІІ в шашках – Людмила Срібна (держслужбовець), на ІІІ місці з шашок – Марія Кіптіла (держслужбовець).

З футзалу з рахунком 6:4 в запеклій боротьбі перемогу отримала команда Пологівської міської ради. Ця ж команда також обіграла команду державних службовців у змаганнях з волейболу.

Командні місця розподілили наступним чином: І місце здобула команда Пологівської міської ради, ІІ – команда державних службовців Пологівського району,

ІІІ місце посіла команда депутатів районної ради.

Всі переможці нагороджені кубками та медалями від районної профспілкової організації державних установ.

Читайте також: У професійне свято рятувальники грали у футбол

З інформацією сторінки в Фейсбук Ангеліни Устименко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут