Поліція про вибори у Запорізькій області: відкрито 2 кримінальних провадження та складено 4 адміністративних протоколи

0
810

Працівники ГУНП в Запорізькій області продовжують забезпечувати публічну безпеку та порядок під час підрахунку голосів. За всіма повідомленнями проводяться перевірки, за результатами якої їм буде надана правова кваліфікація.   

Станом на 10:00 1 квітня до поліції Запорізької області надійшло 57 повідомлень про можливі порушення законодавства під час голосування. За всіма повідомленнями поліцейськими проводяться ретельні перевірки. Так, за 2 подіями відкрито кримінальні провадження:

  • за фактом видачі 10 бюлетенів у Вознесенівському районі Запоріжжя відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.1581 (Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз) Кримінального кодексу України;
  • за фактом видачі бюлетеня іншій особі у Дніпровському районі Запоріжжя відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.158 (Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів, документів референдуму, підсумків голосування або відомостей Державного реєстру виборців) Кримінального кодексу України.

Крім того, за фактами пошкодження бюлетенів складно 4 адміністративний протоколи за ознаками ст.173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також із зареєстрованих, 6 фактів незаконної агітації, 2 повідомлення про нібито підкуп виборців, 9 фактів фотографування бюлетенів та 1 факт пошкодження пломби виборчої урни.

За результатами проведених перевірок усім подіям буде надана правова кваліфікація та винні особи будуть притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства.

Правоохоронці продовжують охороняти публічну безпеку та порядок під час підрахунку голосів.

Нагадаємо, що у Запорізькій області грубих порушень у день голосування не зафіксовано.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://zp.npu.gov.ua/news/novini/na-zaporizhzhi-stanom-na-10-ranku-vidkrito-2-kriminalnix-provadzhennya-ta-skladeno-4-administrativnix-protokoli/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × 5 =