Не забудьте задекларувати доходи: до закінчення кампанії декларування залишилось менше місяця

0
178

До уваги громадян! До закінчення кампанії декларування залишилось менше місяця – не забудьте задекларувати доходи!

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що кампанія декларування доходів громадян триває до 2 травня 2019 року.

Відповідно до норм Податкового кодексу України громадянам, які зобов’язані задекларувати доходи, та особам, які проводять незалежну професійну діяльність, необхідно подати декларацію про доходи, отримані минулоріч. В цій декларації громадяни відображають суму отриманого доходу та визначають податкове зобов’язання з податку на доходи та військового збору.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких засобів:

–   особисто або уповноваженою на це особою;

– надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

–  засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Звертаємо увагу, що у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, а при поданні податкової декларації в електронній формі – не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний термін.

Для громадян, які мають право на отримання податкової знижки за 2018 рік, термін подання декларації – до 31 грудня 2019 року.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут