Кому в Україні вирішили підняти пенсії в два рази

0
786

Голова Міністерства соціальної політики Андрій Рева анонсував нову програму підвищення пенсій в Україні. Цього разу підвищення буде істотним – виплати піднімуть майже в два рази, але. правда, пощастить далеко не всім.

У категорію «щасливчиків», які будуть отримувати підвищені пенсії, потраплять насамперед військові. В уряді вирішили підняти пенсії військовослужбовцям та представникам інших силових органів України. При цьому, підвищення буде дуже суттєвим – виплати піднімуть майже в два рази. Таку заяву зробив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Голова Мінсоцполітики також розповів, що завдяки пенсійній реформі виплати для всіх громадян України, які вийшли на заслужений відпочинок, підвищили приблизно на 500 гривень. Однак, ще з початку 2018 року уряд ввів поетапне підвищення пенсій військовим та іншим силовикам.

За словами Реви, в першому етапі з 1 січня 2018 року підвищення в середньому склало 1500 гривень, з січня поточного року – вище 750 гривень, і з 1 січня наступного року складе більше ніж 750 гривень.

«Таким чином, пенсійне забезпечення поетапно повинно збільшити пенсії наших силовиків вдвічі», – додав міністр.

Джерело: Хвиля

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут